Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudnak egyes emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudnak egyes emberek olvasni?

Figyelt kérdés

"Amennyiben kérdésed "Terhes vagyok-e" jellegű, a Gyerekvállalás/Teherbeesés kategóriába írd ki!" és még így is ,hogy ki van írva egy csomóan ebbe a kategóriába írják..

Pedig épp ,hogy ki nem szúrja a szemüket.mondjuk olyan felelőtlen emberektől mit várhatok akik még védekezni se védekeztek. (tisztelet a kivételnek.)


2010. aug. 28. 12:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert mindenki kezd meghülyülni. Nézd meg a hülyék paradicsoma című filmet.
2010. aug. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

én tudok, csak már leszoktam róla.

viszont én legalább biztos nem vagyok terhes (vagy de)

2010. aug. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát nem az, hogy nem TUDJÁK elolvasni, hanem elkerüli a figyelmüket, én se olvasok el itt minden egyes betűt... És nekem senki ne mondja, hogy ő igen, mert be is ....rok :) Én pl még ezt sose olvastam el szerintem, de ennek totálisan semmi köze a felelőtlenséghez, meg ahhoz, hogy nem védekeznek... Nincs összefüggés, te is tudod, ez csak felesleges provokáció...
2010. aug. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem provokáció. csak miért ebbe a kategóriába kell írni? amúgy kék keretbe van bekeretezve -____-" . és a moderátorok nem hiába hozták létre a szabályokat. ennyi erővel azt is kérdezhetném itt ,hogy "miért barna színű a kutyám?". meg kül. ha ennek a "terhes vagyok-e" kérdésnek van kategóriája akkor miért ide írják?
2010. aug. 28. 12:33
 5/10 anonim ***** válasza:
mert
2010. aug. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
tudnak, csak nem akarnak...
2010. aug. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mert rossz az oktatási rendszer ezen része.

Emlékszem, elsőben csak az olló és a ló szavakat tudtam elolvasni, mert a kép alapú betűtanulásban csak ezeket láttam :D

2010. aug. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Talan mert a terhesseg osszefuggesben van a szexualitassal (igaz, h a szexualitas sokkal tobbet takar ennel). Ilyen kategoria van, meg fogamzasgatlas is. Szerintem azonban te is csak azert irogatsz hulye kerdeseket, h kapj pontokat...:D
2010. aug. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
terhes vagy
2010. aug. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
és ez a kérdés a szerelem és szex kategóriába tartozik?
2010. aug. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!