Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire éri meg a szexkapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire éri meg a szexkapcsolat?

Figyelt kérdés

Volt egy lány akivel találkoztam egy párszor és már szex is volt, de hamar vége lett az egésznek, mivel nem illünk össze. Egy ideje már nem beszéltünk, de tegnap igen. Annyira sok közös nincs bennünk... Jelenleg mind a ketten keressük az igazit, de amég nincs senkim, szívessen el lennék vele. Szerintem ha felhozom neki a témát, akkor lehet, hogy belemenne. De hogy hozzam fel a témát?


"Hello, mit szólnál ha együtt töltenénk a napot? És itt aludnál?"

Valami ilyesmi? 😅


19/F



2021. júl. 28. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
Semennyire, bár több, mint kétszer olyan idős vagyok, mint te, lehet 19 évesen én is belemennék ilyesmibe. Tapasztalat alapján csak szar kimenetele lehet az ilyen megállapodásnak.
2021. júl. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szexkapcsolat addig tud működni amíg úgy is viselkedtek, mint akik csak szexelni járnak össze. Nem azt mondom, hogy rideg kell lenni, de ilyen, hogy közös programok, együtt tölteni a napot stb akaratotok ellenére is kialakulhat egy kötődés, és ha nincs bennetek közös és nem tudnátok igazi párt alkotni, akkor ez a kötődés csak fájdalmat tud okozni. Tapasztalat. Volt egy pasival ilyen kapcsolatom, barátság extrákkal, de ő úgy viselkedett mintha egy igazi pár lennénk, egész nap írogatott, becézgetett, kedvembe járt, programokat szervezett, én meg bele estem, tényleg olyan volt mint egy igazi kapcsolat, szinte a tenyerén hordozott. Amikor elmondtam neki, hogy szeretem és többet akarok mint barátság extrákkal, lelépett, utána visszajött megpróbáltuk igazi párként de végül újra lelépett, meg újra és újra. Mostmár én zártam ki őt teljesen az életemből.
2021. júl. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!