Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen véleménnyel vagytok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen véleménnyel vagytok ha az ellenkező nemből aki külsőre tetszik ilyen? Együtt lennél ilyen emberrel? Kort és nemet is írjatok!

Figyelt kérdés
Akinek nincs más álláslehetősége, de mégse megy el gyárba vagy ahhoz hasonló helyre dolgozni mert szerinte az egy fos hely és inkább lenne parazita mások (akár a szülei) nyakán míg nem akad egy jobb (kényelmesebb) lehetőség.

2021. júl. 28. 16:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Kérdés, hogy az "amíg nem akad jobb lehetőség" az mennyi időt takar. Kb. egy év belefér nekem, ha nem ráerőszakolja magát azokra, akik eltartják, hanem azok ajánlják fel. Ha egy év eltelik, nem tudom elviselni ezt a "gyárba én soha, én annál sokkal okosabb vagyok, többet érdemlek"... volt egy éve, hogy bizonyítsa, hogy kell azoknak a munkáltatóknak, akik olyan munkát ajánlanak, amilyet elfogadna.
2021. júl. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
1. vagyok - ez lemaradt: 32N
2021. júl. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
1-2 hónapig tudnám ezt tolerálni.
2021. júl. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1 évig nincs jobb lehetőség, akkor utána se lesz. Szóval nagyon max. 1 évig bírnám ezt és akkor még türelmes voltam.
2021. júl. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Jártam hasonlóan és én is kikotottem, hogy gyárba nem megyek, de alkalmi munkáim voltak, amibol kerestem annyit hogy magamat simán el tudtam tartani (ideértve az autot, a kajamat és meg sörre is futotta + számlák + Hbo go bőven jól éltem :D ) Szóval attól függ :D Ha semmilyen más lehetoseg nincs, akkor 3 honapig tolerálnám max. Ha nem lettek vna lehetőségeim , akkor én is elmentem vna gyárba dolgozni.


Amúgy nem olyan rossz a gyári munka, mint azt sokan gondolják.

Biztonsági őr vagyok egy elég korrekt gyárban, de a dolgozok jobbsn keresnek mint én , elegge korrektek velük stb szóval gyárból is lehet jót talalni!

2021. júl. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha párkapcsolatban vagyunk és együtt élünk, és van elég fizetésem, hogy kényelmesen el tudjam tartani a páromat, és cserébe képzi magát és otthon mindent megcsinál, akkor én simán eltartanám, ha látom, hogy tényleg törekvő. Én sem akarnám, hogy gyárban dolgozzon, ha nincs rákényszerülve, többet érnénk mindketten azzal, ha kitanulna inkább egy piacképesebb szakmát. De ez párkapcsolatban egy törekvő, jó képességű, szerető embernél, ehhez rohadtul nem elég, hogy tetszen külsőre.

De az az én szememben nem férfi, aki felnőtt ember létére a szüleivel akarja eltartatni magát ahelyett, hogy dolgozna.

2021. júl. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Ideiglenesen el lehet menni gyárba dolgozni, amíg nem talál jobbat.

És valóban nem olyan rossz a gyári munka, nem lealacsonyító. De csak az igazán elszánt kemény emberek bírják. Az ügyesebbeknek van előrelépési lehetőség. Normálisan be vagy jelentve, van tb.

2021. júl. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy van-e annyi félretett pénze az illetőnek, hogy finanszírozni tudja az életét.


Egy magas végzettségű, vezető pozicióból kirúgott vagy távozott ember nem valószínű, hogy 1-2 hónap alatt talál magának hasonló mukakört, és tökéletesen érthető, hogyha osztályvezető volt korábban, akkor nem megy el árufeltöltőnek.


Viszont a milliós fizetésből kellett volna annyit félrerakni, hogy akár fél évig, vagy tovább is megéljen belőle, ameddig új lehetőségre vár.


Szóval a válasz az az, hogy igen, tolerálnám, csak ne nekem kelljen eltartanom és helyette dolgoznom.

2021. júl. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan helyzet, amikor érthető. Mérnökként én sem szívesen lennék árufeltöltő. Az meg, hogy kapok munkát, oké 300km-re innen és nem biztos, hogy csapot-papot itthagyva elköltöznék. Van munkám, de bármikor beállhat egy olyan szitu, amikor nincs megfelelő munka az álláslehetőségek között. Persze 1 évnél tovább én sem sz_rakodnék (és addig is a megtakarításomból élnék, nem mások nyakán), ha minden kötél szakad akkor vállalkozás/átképzés/akármi, nem csak ülünk a valagunkon.
2021. júl. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
nők évekig nem szoktak melózni, tehát ez nem meglepő.
2021. júl. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!