Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 éves lánynak egy komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves lánynak egy komoly kapcsolat "fogság" lenne?

Figyelt kérdés

Kb minden hétvégén bulizik.

Ha én nem vagyok bulis típus akkor velem úgy érezné mintha börtönben lenne?

engem nem zavar ha nélkülem menne, de azért ne csaljon meg:D


2021. júl. 28. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is kb.minden hétvégén buliztam amikor még fiatalabb voltam és volt párkapcsolatom, sose csaltam meg a párom.

Nem ettől függ hogy ki csalja meg a párját. Ha meg akar csalni bulin kívül is megteszi úgyis.

2021. júl. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez embertípusfüggő. Ha valaki meg akarja csalni a másikat, akkor megfogja. Tegyük fel, hogy összejöttök és te megtiltod, hogy bulizzon. Gyakorlatilag csak a kapcsolat sírját ásod vele és ez ugyanúgy nem gátolja meg attól, hogy megcsaljon.


De nem, az a lány, aki kapcsolatra nyitott, az általában nem arra törekszik, hogy bulikon minél többször csalja meg a párját.

2021. júl. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%

Én a húszas éveimet gyakorlatilag végigbuliztam és végigkeféltem.

Ha bárki ebbe beletenyerelt volna, valószínűleg meggyűlölöm

2021. júl. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 StevenUp ***** válasza:
0%

Egytől tízes skáláig mennyire van benne k*vavér?

Ha a szám nagyobb mint 4 akkor jó eséllyel meg fog csalni egy buliban

2021. júl. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 Ha ghecisen jön haza a buliból, akkor is a kérdezőhöz jön haza a buliból, nem? :D
2021. júl. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A gyerekeimnek adtam zsebpénzt mukor mentek bulizni.Majdnem minden hétvégén.

Szval adj neki pénzt mikor megy.

És mondd neki meg h hajnal 2 re legyen otthon,mert elfenekeled ha késik.

2021. júl. 29. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te a lány vagy, kérdező?
2021. júl. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
emberfüggő, ismerek egy párt, a lány most 23, a férfi 34 és két éve házasok. a lány szeret bulizni, de nem issza magát minden este részegre - bulizás és bulizás között s van különbség
2021. júl. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!