Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a Facebook társkeresője?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a Facebook társkeresője?

Figyelt kérdés

2021. júl. 29. 07:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Ott sem ír vissza egy nő sem, ha nem nézel ki teljesen tökéletesen.
2021. júl. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
kb ugyanolyan, mint a tinder. sok igenytelen nyomorult, de lehet azert rendes, jol kinezo ferfiakat talalni sok keresgelessel. plusz pont, hogy lehet szuroket beallitani (magassag, dohanyzas, vegzettseg, gyerek van-e..), igy pl a nalam alacsonyabb, cigizos, gyerekes trogereket elveve kiszurtem.
2021. júl. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tipikus lúzerek kíváncsi voltam csak véleményre, érdekes hogy nekem össze jött onnan két dugó partner,gyk népe nem tud csajozni még ott sem
2021. júl. 29. 08:06
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Attól, hogy te szerencsés vagy és jól nézel ki, még nem kell leszólni a másikat. Mondjuk a bunkóság is jó pont a csajoknál, ez tény.
2021. júl. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg vagyok vele elégedve, Tinderhez tudnám hasonlítani. Ja, nő vagyok :)
2021. júl. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem, átlagos vagyok nem nézek le senkit, csak a kudarcot nem q nőkre kell kivetíteni
2021. júl. 29. 08:31
 7/15 anonim ***** válasza:
30%

A facen en egy rakat tarskeresot latok. Tarskereso csoportokat.

En nem csatlakozom mert kiirja hogy x y ismerosod tagja a csoportnak. En ezt nem reklámoznám magamrol hogy en is..azaz az osszes ismerosom tudná. Hogy nah en ott nyomulok..

Igy csak aki a fooldalrakommentelt vagy barmi azokat szoktam átfutni ugy hogy nem csatlakozom a csoporthoz es onnan elnézve nem láttam még értelmes pasit. Legtobb öreg, vagy alja nép(a tanulatlanok),vagy messze vannak.


Melyik az a "face társkereső"?

2021. júl. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A facebook-nak lett egy társkereső funkciója. Ez nem facebook csoport.

Ennél senki nem látja, hogy fent vagy, illetve a többi társkereső nem lát rá a facebook profilodra, hanem azon a felületen létrehozol egy társkeresős profilt és ennyi :)

Szerintem nem rossz


L

2021. júl. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki béna az ugyan úgy esélytelen ott is mint az összes többin.
2021. júl. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

3 hét alatt 6 randi jött össze. Ebből 1 18-as karikával zárult.

Nagyon vegyes népség. Jobban gyerekes anyukák vannak fent. A többi (normális) nőknél hosszú a várólista. Szőke csajjal ezt a témát sikerült személyesen kibeszélni, 34-en írtak neki. Ebből 30 kuka, maradt 4. Ebből a 4-ből az egyik én voltam. Nem volt meg a szikra, maradt neki további 3 jelentkező.


Vannak durva esetek. 2 randi után a nő: "lehet terhes vagyok! Bocsi, hogy ezt nem mondtam el!"

Ezen az oldalon 2-3 hónapja meghúzkodta egy illető, akinek felesége volt, amit előtte eltitkolt és ez később derült ki.

Végül nem lett terhes a tanárnő. Ha az lett volna és én is lefekszem vele. Utána ki a gyerek apja? Ezt így elfogja mondani vagy egy életen át titokban tartja?


Nem rossz oldal. Csak óvatosan!

2021. júl. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!