Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik itt a gyakorin ismerkedte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt a gyakorin ismerkedtek, mennyi idő után mentek át Fb-re?

Figyelt kérdés
Utána is folytatódott?

2021. márc. 31. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
kb. pár óra után már facen beszéltünk. Csak nem minden tart örökké sajnos. 19f
2021. márc. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 1 nap után. De én is ugyanazt tudom mondani, mint az első válaszoló.


20/F

2021. márc. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Van olyan, akivel sosem mentünk át, és már hónapok óta beszélünk.

Messengerre egyszer szinte rögtön, pár napnál nem tartott tovább. Egyszer kb 1 hónap után (az se).

Voltak más platformok is, de azok a beszélgetések is mind elhaltak.

2021. márc. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Egyik délutántól privivel kezdődött és pár óra múlva éjszakába nyúlóan, el lehet képzelni, mit műveltünk a hölggyel, igaz alkalmi jelleggel... 🤭🤫

36/F

2021. márc. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy hét
2021. márc. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Soha, sehol nem ismerkedem célzottan társkeresés miatt, inkább csak nyitott vagyok arra, ha valaki beszélgetőpartnert keres és érdekesnek találom. Volt már jó pár ember, aki így írt rám valamelyik kérdésemmel vagy válaszommal kapcsolatban. Akivel tartalmasabban eltudtam beszélgetni, azzal pár nap, maximum 1 hét után átmentünk facebookra, mert azért a messenger sokkal kényelmesebb.

2 ember volt, akivel lett több is. Fura, de az egyikük pont kivétel lett, mert vele hetekig csak itt beszélgettem.

2021. ápr. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Van akivel soha.
2021. ápr. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 3-4 nap. Utána pedig nemsokkal találkoztunk, aztán mégegy találka, közös kirándulás, és összejöttünk. De addigra már 0-24 beszélgettünk, tervezgettünk.

Azóta már jegyben járunk, szeptemberben lesz az esküvő :)

2021. ápr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8


Ilyen itt 1000 esetből csak 1-szer jön össze. Ha nem kamuzol, akkor nagy mákod van.


Mindenesetre gratulálok! :)

2021. ápr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

9: Igen, a mai napig alig hisszük el hogy ekkora szerencsénk volt, de hát semmi nem lehetetlen.

Köszönjük :)

2021. ápr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!