Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van remény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van remény?

Figyelt kérdés
Az a helyzet fiuk lányok,hogy 21 éves fiú vagyok. Elkezdtem dolgozni egy munkahelyen, a főnököm nő 33 éves anyuka, férje van és elég komoly anyagi egzisztenciájuk van szóval elég jó házasságban él.De a lényeg az h nekem ez a nő nagyon bejön külsőre is de igazábol nem egy fullos milfől van szó hanem a maga modján szép igényes stb ami bejön benne az a belső az h milyen felfogása van, hogy áll az élethez, nagyon jól kijövünk egymással egyébként nekem belsőre a nő 10/100. Esküszöm nektek én fullra szerelmes lettem bele állandoan rágondolok meg minden nagyon durva szerintem csajba/nőbe nem estem még így bele. Szóval az a kérdésem hogy szerintetek van rá valamennyi esély hogy egyszer lesz valami köztünk?😄 több sebből vérzik a dolog pl a 12 év korkülönbség és a családja. A kor sztem annyira nem is gáz mert remgeteg ilyen van h fiatal srác idősebb nő. De ha ti láttok esélyt a dologban adjatok már tanácaot h mit csináljak! Válthattam volna munkát.. többet kerestem volna vagy 60 ezerrel de nem volt szivem otthagyni basszus nagyon szeretem ezt most mint embert úgy értem. Nem beszélünk napi szinten de nagyon jól elbeszélgetünk ha van időnkmeg tényleg ő is bír engem nagyon szoval valamit tanácsoljatok nekem köszi😄

2021. júl. 30. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt tanacsolom, hogy valts munkat es szerezz egy korodbeli szingli not.
2021. júl. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt javaslom amit az 1es
2021. júl. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Miért?
2021. júl. 30. 00:24
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt tanácsolnám mint az előttem szólók, ennek a storynak nem igazán lehet happy end a vége. Sőt semmilyen.
2021. júl. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az egyeshez Én is, de picit kibővíteném a válaszom.


21 Éves vagy. És egy Balek. Ez csak egy fellángolás, ami bárkivel megeshet. A szerelem ettől nagyon messze áll. Jön valami formás popsis 19 éves csajszi, aki rádmosolyog és el is felejted a főnököd.

A Főnököd komoly egzisztenciával bír, Te pedig semmit sem tudsz felmutatni! Az ilyen nőket csak magaddal tudod megfogni, de ahhoz Te nagyon kevés vagy. Én is főnök vagyok és persze, hogy adok magamra, nálam is próbálkoznaka csajok, fuckboy vagyok, de meggondolom nagyon, hogy kivel fekszem le, mióta főnök vagyok. Úgy sem lesz köztetek semmi, felejtsd ela csajt és keress egy fiatalabbat! Munkat maganelettel sosem jo keverni, tudod házi nyúlra nem lövünk! Kistöki!

2021. júl. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

10/100 az 10 pont a 100-ból. Használd helyesen! Vagy 100/10, amivel kifejezed, hogy olyan jó, hogy rá se fér a skálára, vagy egyszerűen csak 10/10.


Amúgy pedig válts munkahelyet! Csak magadat szívatod jelenleg. Egy álomképet kergetsz. Legalább ha lettek volna visszajelzései feléd, de nem írsz ilyenről, így felesleges bármin agyalnod. Jó kollegiális viszony nem jelent semmit.


A legjobb, ha lezárod ezt a dolgot, és meggyászolid ezt a plátói szerelmet. Lépj tovább, kerüld el a sérülést! Minél tovább maradsz, annál jobban fog fájni...

2021. júl. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!