Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonyt kereső nők?

Figyelt kérdés

Azok a nők akik pl. a viszony.hu-n vannak, milyen szempontok alapján válogatnak? Inkább úgy kérdezem, hogy akik szeretőt keresnek, milyen férfira vágynak?


Mik a preferenciák?



2021. júl. 30. 10:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
Ott leginkább kamu frofilok és prostik vannak.
2021. júl. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Legyen diszkrét, férfias, önálló, mondja azokat a dolgokat amit a férj nem.
2021. júl. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Férfi vagyok én is tapasztalatokat írtam le.

2021. júl. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Én szt tapasztalom nem csak ott, hogy a nök olyan férfitől álmodoznak, amit nem igen kaphatnak meg. Szinte mind sportos, ami kb. egy fittness modellé, magas, szexcentrikus, intelligens, markáns arcú, idézem "tesztoszteron bomba". Oké értem. Ezután ezek az oldalak olyanok mint a férfiaknak a prostizósak, csak itt a nők nem fizetnek?


Elolvastam pár profilt, de szinte az összes a csúcs kategóriás férfire nyitott. Érdekes, mert elég kevés a nők között a valójában csinos. Már csak a hasonló a hasonlóhoz elv miatt mondom.

2021. júl. 30. 11:13
 5/24 anonim ***** válasza:
91%
aha, mondod ezt ugy, hogy kozben te szinten csucskategorias nore vagysz. most azt ne mondd, hogy neked nem egy vekony, csinos, nagymellu, formasfeneku, szep arcu, igenyes, apolt, normalis no a vagyad..
2021. júl. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Én még fent vagyok a viszony.hu-n, nem töröltem még. Ott tartom a kapcsolatot írásban valakivel. Mindig is úgy voltam vele, hogy az is egy lehetőség, nem viszonyt kerestem ott igazán sosem. Különben talán nem is lenne ott olyan opció, hogy "Komoly kapcsolatot keresek".

Exem például onnan ismertem meg, ő is szingli volt és én is. Lehet rám is hitték már azt, hogy kamus vagyok a jó kinézetem miatt, de az az ő dolga :)


N

2021. júl. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

A keresési feltételeim 35-45 korosztály, 45-80 kg. Ennyi. A kérdésem sem az volt, hogy a csinos vékony nők miért nem írnak vissza. A gyk-s sztereotípiákkal ne fárassz! Incel sem vagyok, elhízva sem, ezeket sem kell említened.


Tökéletesen átlagos nőknek írok, kifejezetten olyanok érdekelnek akik házasok. Tisztában vagyok a külsőmmel, insta celebek, modellek nem az én kategóriám.

2021. júl. 30. 11:44
 8/24 anonim ***** válasza:
75%

Az ottani nők azokat a férfiakat keresik akiket már 20 évesen sem kaptak meg csak max 1 alkalomra, ha nagyon-nagy mázliuk volt. Ugyenezek a nők 40 évesen ezeket férfiakat akarák tartós szeretőnek. Szerencsétlenek vannak akik évekig ott lógnak nulla sikerrel.

És még az elhízott, 75kg-s nők is komolyan hisznek abban, hogy ez sikerülhet nekik.

Azért nem írnak vissza neked, mert nem gondolnak csúcs pasinak.

2021. júl. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
61%

#7

A 35 évesek meg még inkább el vannak tévedve, fiatalnak hiszik magukat és nem veszik észre, hogy senki nem 35 éves nőről álmodik, hanem 20-25 évesről.

2021. júl. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Akkor más is észrevette már ezeket a dolgokat. Azért is fura, mert a vízcsapból is az csorog, hogy nincs normális, rendes férfi, a nőknek hatodrangú a külsőség. Valóságban meg a többségük kategóriákkal magasabb szintről szeretne választani tartósra vagy alkalmira. Ilyenkor az önértékeléssel vannak bajok? Nem kötekedem, csak már jó ideje feltűnt mindez.


Egy hétköznapi két gyerekes családanya cirka 15kg felesleggel, alsó átlag arccal keresi magas, sportos, szexi, lehengerlő stílusú szeretőjét hosszú távra?! Hát ilyenkor dobok egy hátast! 🤪


Nem lehetne a földön járni?

2021. júl. 30. 12:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!