Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a viszonylag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a viszonylag jól kereső 30-as,40-es nőkről, férfiakról, akik nem keresnek párt, hanem élni akarják az életet, csak utaznak és jól érzik magukat?

Figyelt kérdés
Tehát nem anyagiakra költik a pénzüket, nem kell nagy lakás, elég egy kicsi, se nem jó autó, elég egy 2-3 milliós járgány. Nem akarnak megállapodni, csak utaznak és járják a világot 40 felett is. ...és tényleg boldognak látszanak. Én is 31 éves vagyok, nem vagyok ilyen. De legalább 25 ilyet ismerek, akiknek nem kell más, csak ez. Volt egy tanulmány is, sok ezer felmérés szerint, ezek az emberek jóval boldogabbak, mint a családosok, akik a gyerekre, házra, bútorokra költik a pénzüket. Persze gondolom ez is egyénfüggő. Azért kérdem, mert előző barátnőm is ilyen volt, én autóra gyűjtöttem, ő meg három havi keresetéből összerakott 500 valahány ezer ftot, és elment az Usába 2 hétre. Mondván, neki ez az élet. 32 volt, szolgálati lakásban élet, nem költött csak a rezsire stb. Ruhára sem nagyon.
2016. febr. 25. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Az ő dolguk
2016. febr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ők legalább úgy élnek, ahogy szeretnének, és ha boldogok, akkor senkinek egy szava se lehet (amúgy se). Őszintén, kicsit irigylem is őket.
2016. febr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igazuk van. Miért kéne mindenkinek ugyan olyan sablon életet élni? Régen muszáj volt, de ma már szerencsére mindenki megtalálhatja a saját boldogságát. Ez lehet persze a tökéletes család, meg a világ körbe utazása, meg ezer más. Csak oda kéne már eljutni, hogy nem fújunk arra, aki a miénktől eltérő utat választ.
2016. febr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jól teszik!
2016. febr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyan tőlem idegen az ilyen életforma, DE ha az illető boldog, akkor nagyon jól teszi! Érezze jól magát, nem kell mindenkinek ugyanúgy élnie.
2016. febr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én mikor egyetemre jártam, a régi nagy öreg tudós professzorok nagy része, 70-80 felett is egy picike lakásban éltek, autó vagy volt egy öreg járgány (Wartburg pl), vagy nem is volt. A könyvek olvasásában, írásában, az egyetem (vagy csak úgy) általi utazásokban élték ki magukat. Brazília, Borneo, Japán stb, rengeteg helyen jártak. 80 felett is fittek és fiatalosak voltak, eszük ágában sem volt meghalni, vagy betegeskedni, mint sok-sok ezer meg millió, gazdag pénzhajhász, feleségmegcsaló férfinak, akiknek a zöme a jó létben meghal 55-60-70 éves korában ilyen-olyan agyvérzésben, rákban.
2016. febr. 25. 17:44
 7/9 anonim ***** válasza:

Én hasonló vagyok Carpe diem ezt vallom.

De ehhez sok sok pénz kell,rengeteg.

Mondjuk én meg is örülnék egy régi gyenge kocsiban.

Sokat költök ruhára,edzésre,kocsimra,nagyon adok magamra.

Imádok utazgatni.

Luxus mániás vagyok nagyon.

Azt mondom nem spórolni kell hanem sokat keresni nagyon.

Lehet meghalok 50 évesen,de többet fogok élni mint 10 80 éves ember. :)

2016. febr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tesóm bejárta a fél bolygót mindenféle stoppal, szóval még eget verő alapköltség sem kellett hozzá. De van olyan is, aki szinte teljesen pénz nélkül megy, alkalmi munkákat vállal, aztán felkéredzkedik egy tehervonatra, és megy.

De én is ilyen vagyok, csak én nem annyira szeretek utazni. Elég nekem a rövidebb kirándulás, és ha valahonnan hazaértem, akkor igaz szerelmem, a békés csend fogad. Nyugodtan élek a hobbiaimnak, a tevékenységbe való belemerülés mély flow-élményt ad, ez így kifelé gonoszul hangzik, de minden emberi kapcsolatot felülmúl. Persze vannak barátaim, akikkel időről időre összejövünk, ők tudják és megértik, hogy ilyen a természetem.

2016. febr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
irigylem őket, ha tényleg élvezik, és nem csak önigazolásért/bizonyításért csinálják, vagy azért, mert nem akarnak senkivel megosztani semmit.
2016. febr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!