Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben nálunk a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben nálunk a nők hogyan reagálnák ezt le?

Figyelt kérdés

Itt minden nő mosolyog rajta, pozitívan veszik.. Ha én ezt csinálnám a metrón ugyanez lenne? Nálunk is ilyenek a nők?

[link]


2021. júl. 30. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

a tiktok-on rengeteg a megrendezett jelenet

simán lehet h ez is az

2021. júl. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt ezek simán lehetnek előre megrendezett (sőt, fizetett) dolgok, másrészt egy-két lánynak elég kényszeredett mosolya van. Sokan ilyenkor nem tudnak mit reagálni, ezért inkább hagyják, hagy csinálja, akkor gyorsabban túl vannak a szituáción.


Magyarországról jó ideje elköltöztem, azóta több helyen éltem, több kultúrát megismertem, és egy sincs, ahol minden lány nyitott lenne erre. Egy-két lány vicceskedve jól reagálná le, de a többiek vagy elhúzódnának vagy kényelmetlenül éreznék magukat. Nehogy megpróbáld a magyar nőket leszólni ezzel a kérdéssel, mert itt nem tényező.


Másrészt mindenkitől idétlen és bunkóság az ilyesmi, de egy fiatal, akár még helyes sráctól jobban elnézik, mint mondjuk egy középkorú férfitól - te nem tudom hova esel. Ha ennyire érdekel, próbáld ki, csak ne lepődj meg a rossz reakciókon és pláne a nőket utáld majd érte.

25/L

2021. júl. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi zajlik a videóban? Nincs tiktokom, de azért érdekelne. :D
2021. júl. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3. lehet anélkül is nézni úgy tudom..


Metrón egy orosz férfi csücsörítve tartja az arcát más nőkhöz a széken

2021. júl. 30. 15:31
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Fúj, de gusztustalan. Na és hány videót kellett törölni vagy kivágni, mire összeállították ezt?
2021. júl. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát a tiktok egy kamu
2021. júl. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem a valóságban iszonyat gáz meg para lenne. XD
2021. júl. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

te az a fajta ember vagy, aki elhiszi, hogy a mosopor reklamban tenyleg bekopognak egy haziasszonyhoz, aki epp mos, ugye?


ami a tiktokon van az full kamu, a nezettsegert csinaljak. de meg ha nem is kamu, nyilvan azt nem fogja feltenni, amikor lekever neki egyet a csaj.


en utalom, ha idegen emberek belemasznak a szemelyes terembe, jopfaskodnak es anlekul probalnak velem kontaktot keresni, hogy ninverablisan enegedelyt adtam volna ra. biztosan felallnek es arrebb ulnek

nehogy mar az ilyen jofejkedo eroltetett idiotakat istenitsuk, akik idegenekkel szorakoznak. szanalmas.

2021. júl. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én visszakézből orrba vágnám, abban biztos lehet.
2021. júl. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!