Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az ex barátnőjét nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ex barátnőjét nagyon szereti az anyukája, titeket zavarna?

Figyelt kérdés

Már egy éve vége van köztük, mégis a mai napig nagyon szereti a lányt, az anyós amúgy is szeret sok mindnekit, de ezt a lányt a legjobban eddig. Igazából nem ismerte úgy ahogy a többiek(barátom és a barátai), természetesen a lány a szebbik oldalát mutatta és hát külsőre is jobban néz ki nálam…


A barátommal nagyon jól megvagyunk és a barátaival is, szüleivel még nem ismerkedtem meg de eléggé félek ezek után, hogy lesz.

Szeretnék jóba lenni mindenkivel…. Nyilván a barátomnak kell jó legyek, ezért is van velem és én is vele..csak szeretnék megfelelni ilyen téren is, meg picit lehet tartok nehogy a csaj valamit be kavarjon(munka társam is).



2021. aug. 2. 19:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Amúgy csak május óta vagyunk együtt, és most lesz a találkozás a szülőkkel is. Én szerettem volna így.(25/28)
2021. aug. 2. 19:15
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Voltam hasonló szituációban, ahigy elkezd téged megkedvelni ,remélhetőleg te is őt ez változni fog. Sőt, elkopik.

Küzdened sem kell és nemsokára te leszel a kedvenc.

Nálunk a párom dolgozott az exével egy helyen,a csaj nem egy jóindulatú nő volt de nem tudok arról h lett volna kavarás,ha volt is nem jött össze.

Ne stresszelj rá!

Add önmagad!

2021. aug. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Azt szeret, akit akar.

Normális felnőtt nem terhelne téged ezzel.

2021. aug. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Addig oké, hogy jóban vannak, amíg nem ellened áskálódnak. Nekem ez volt...:D

Ellenem kavarták a sz*rt.

Barátom rövid úton tett róla, hogy abba hagyják.

De nem mindegyik anyuka és ex ilyen. Vannak akik csak nagyon jó barátnők.

Én is szerettem volna joban lenni vele, és egy ideig rosszul érintett, hogy nem működik. Most már nem érdekel. Nem is megyek hozzájuk. Barátom mehet amikor akar.

2021. aug. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez leginkább a te intelligenciádra lesz szükség, hogy kezelni tudd a helyzetet és a te önbecsüléseden ne ejtsen csorbát.


Nálunk a családban ennél jóval extrémebb helyzet van. Volt egy házaspár, akik 20 év után elváltak, van egy 18 éves fiuk. A srácnak van egy szintén 18 éves barátnője. Összejártak a barátokkal, míg egy nap bemutatták a baráti társaság egy lány tagját az apukának (ha valaki nem tudta volna követni, apuka az elvált férfi) És túl jól sikeredett az ismerkedés, ugyanis összejöttek. Eleinte nagyon furcsa volt, mert mégiscsak a fia csajának a barátnőjével jött össze. Aztán még furcsább lett a dolog, ugyanis bevette a barátnőt a családi vállalkozásba, ahol az ex feleség is dolgozik, tehát kolleginák lettek. Ennek már három éve és szinte baráti a viszony, sőt, azóta a fiatal lányt el is vette a férfi. Eleinte elég furcsa volt a helyzet, de aztán mindenki megszokta, ma már mindenki szeret mindenkit, összejárnak, közös programokat csinálnak. Sőt, az anyós a volt feleséget és a kis fiatal feleséget is nagyon szereti. De ehhez az kellett, hogy mindenki kellő intelligenciával kezelje a helyzetet és ne csináljon ego kérdést a kialakult helyzetből.

2021. szept. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, én is ebbe reménykedem, hogy hátha idővel engem is megkedvel. Még nem találkoztunk, próbál halasztani a dolgot amúgy is túl korai. Ő egyébként egy kivételével mindegyik volt barátnőjét szereti.


Amúgy én is a párom volt barátnőjével dolgozok együtt, de nem vagyunk rosszban :)

2021. szept. 10. 14:23
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Félig off. Férfi vagyok, egyik exemnek 17évesen becsúszott egy gyerek. Elfogadtam megszerettem exemet a lányával együtt. Több mint fél éve voltunk együtt amikor ex anyósjelölt elő adta,hogy ő a gyerek apját 4 év után is vissza várja. 4éve nem fizeti a tartás díjat nem nézett a gyerekére.

Felénk(úgy nevelkedtem) pedig becsülendő dolog ha valaki elfogadja más gyerekét.

2021. szept. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7es

Le a kalappal előtted!

Ez tényleg becsülendő.


32 N

2021. szept. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!