Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálják ha a párom volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálják ha a párom volt barátnője sokkal szebb, mint én és az anyukája is jobban szerette?

Figyelt kérdés

Tudom nem kéne érdekeljen stb. de nem tudok ne rá gondolni :(.

Nagyon zavar, én nem érzem magam szépnek de a volt barátnője(3 évig voltak együtt) sokkal szebb, mint én.A lány megcsalta hazudott és nem úgy viselkedett sokszor ahogy kellene, de ettől függetlenül egy álom nő, az anyukája is nagyon szerette.

Mi rövid ideje vagyunk együtt de sokszor félek, hogy rá jön, hogy én nem vagyok annyira jó, mint az elöző és elhagy.

Tudom beteges, de nem tudok mit tenni.



2018. aug. 19. 12:27
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Mr most be is fejezheted ezt a kapcsolatot, mert aki igy érez mint ahogy te, ott boritékolható a kapcsolat bukása.


A következő kapcsolatodba ha belekezdesz, akkor előtte menj el egy pszichólógushoz, és vesd magad alá kezelésnek, ha azt akarod, hogy egy normális párkapcsolatod egyáltalán lehessen.

2018. aug. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*már
2018. aug. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Felbecsülöd a volt baratnojet és magad a föld alá ásód.

Veled van nem vele örülj annak.Ha nem szeretne nem lenne igy.Es az anyja a másik lányt szerette mit foglalkozol vele nem vele kell légy kapcsolatba.

2018. aug. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak szeretném ha engem is kedvelne, mert az anyukája neki fontos tehát nekem is :)
2018. aug. 19. 12:53
 5/10 anonim ***** válasza:
23%

veszel egy kondibérletet és nem hagysz ki edzést,betartod a sportolói étrendet és 8 hónap múlva te leszel a szebb.

kb ennyi az egész.

ha erre nem vagy hajlandó mert "született szépnek kell lenni" az edzéssel elkészített bomba alak nem számít,akkor meg ne siránkozzál.

ha lusta dög vagy akkor se siránkozz.

2018. aug. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem az alakjára értettem(nyilván az is rendben van)


Egyébként nem tudhatod, hogy én sportolok-e vagy sem.....

2018. aug. 19. 14:14
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Csak külsőtök van? Ahogy látom neked belső tulajdonságaid is vannak. Nem egy test, hanem egy személyiség vagy.
2018. aug. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy szebb volt, de téged szeret. Szerintem ha nem követed el azokat a hibákat amiket ő igen akkor idővel minden jó lesz csak a bizalom kell neki.
2018. szept. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Nyilvan parod azert rakta lejjebb a lecet, hogy ne forduljon elo hogy megegyzer megcsaljak.
2018. szept. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: most, hogy mondod ez még nem jutott eszembe...
2018. szept. 1. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!