Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire furcsa vagy ritka ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire furcsa vagy ritka ha egy 30 körüli férfinak sosem volt barátnője?

Figyelt kérdés
Nem is nagyon próbálkozott sosem meg amúgy is ronda szóval kb. észrevétlenül élte az életét.
2021. aug. 2. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem gyakori dolog ez, de nekem nem kellene ilyen férfi komoly kapcsolatra.
2021. aug. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Ritka. Baj van vele.
2021. aug. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az teljesen irreleváns hogy kellene-e mert amúgy sem keres. Az a kérdés hogy mennyire "ütközne" meg ezen egy átlagember, persze figyelembe véve hogy kinézetre nem nagy eresztés és magába forduló emberről van szó.
2021. aug. 2. 21:51
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
300 fős kis faluban élek. Csak ebben a faluban ismerek 5 ilyen srácot. Úgyhogy szerintem nem ritka dolog ez.
2021. aug. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Regen az ilyet agglegenynek hivtak. De meg fogsz lepodni, meg a kozelebbi ismerosok sem gondolnak rolad semmit, ha eltunnel jo esellyel eszre sem vennenek. Keves olyan ember van, aki nem hagyja kihulni a kapcsoltait, az emberek tobbsege nem foglalkozik masokkal, ha epp nem futnak ossze. Mindenkinek van ennel nagyobb problemaja, mint az, hogy te hogyan csajozol.
2021. aug. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyakori, de előfordul. Az egyik barátom 32 évesen "veszítette el", most két gyermekes boldog családapa és semmit sem bánt meg.
2021. aug. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os elmesélnéd, hogy a barátodnak mi a sztorija? Mi okozta a változást az életében etb?
2021. aug. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond vele.
2021. aug. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%

A mai vilagban gyakori.



37F incel

2021. aug. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elég gyakori, 3 ilyen közvetlen ismerősöm van. Egyik már 50+-os, azóta is az anyjával él. A másik 38 körül van, pár éve sikerült egy nőt találnia, azóta együtt élnek és terhes a nő (aki nyilván nem egy főnyeremény, normális nőnek soha nem kéne egy 37 éves szűz tapasztalatlan pasi). A harmadik 32 körül van, ő viszont szeretne barátnőt, de nagyon teszetosza, ezért sosem jön össze.
2021. aug. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!