Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsa lenne ha jóban lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa lenne ha jóban lennék az exem barátnőjével?

Figyelt kérdés

Egy uzletlancban dolgozunk a csajjal de külön üzletben egy városban

Az exemmel februárban mentünk szét (együtt is laktunk) én hagytam el és azota ha meglat elfordul vagy direkt rám sem nez

Na nem is ez a plane

Ahol a csaj dolgozik bementem egykét kérdés miatt az üzlettel kapcsolatban a fonokseghez

És akkor már vásároltam is és a csaj volt a kasszában és elkezdtuk beszélgetni, nagyon szimpatikus és azt mondta hogy én is neki, nem gondolta volna

Majd 10-15percet beszélgettünk, eléggé zavarban voltam

Szerintem ez kicsit fura

Szerintetek?



2018. nov. 30. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Az!


De jó értelemben! A legtöbb cula megtépné egymást egy ilyen helyzetben.


Ja, és készülj fel a "Nyomjátok 3hármasba csaje!" trollokra!

2018. nov. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ

Mondtam is a lánynak hogy én azt hittem ő utal, de azt mondta szó se róla hiszen nem ismer és múlt már elmúlt

Igaza is van, én sosem nehezteltem rá hiszen a srácot én hagytam el

De hát kitudja miket mondott a mostani baratnojenek

A srác meg köztem nem volt különösebb vita csak annyira nem volt rám ideje hogy besokaltam..

Tényleg kimondottan szimpatikusnak találom ot

Viszont a srác szerintem nem nézne joszemmel és nem is akarok bekavarni koztuk

2018. nov. 30. 20:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz köztük bekavarni de tudod, hogy nem nézné jó szemmel az ex akkor mi a kérdés?
2018. nov. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hat a kérdés hogy fura lenne e

Nem biztos hogy bekavarna szitu

Más dolog hogy nem nézné jó szemmel vagy nemigen örülne neki

De azt sem tudom biztosra csak sejtem

2018. nov. 30. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!