Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem le a gatyámat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem le a gatyámat úgy, hogy a rövidnadrág rajtam marad?

Figyelt kérdés
Múltkor a barátnőm meglepett azzal, hogy le tudja venni a melltartót a pólója alatt és gondoltam megtanulom én is 😂

2021. aug. 2. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem vagy nagyon magas és a gatya se szoros, akkor megoldhato.

Mr bean egyik videojat nezd meg, hogy oldotta meg...

2021. aug. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Sehogy, nagyon béna lesz. Pánt nélküli melltartó levétele 2mp, pántosé 8mp. Kétlem, hogy olyan rugalmas az alsód, hogy a lábad kiférjen rajta.
2021. aug. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

#1 nekem is rögtön ez jutott eszembe 😂😂


[link]

2021. aug. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Amikor rövid nadrágban van, kérd meg, hogy mutassa meg bugyival is. Azt könnyebb lesz leutánozni🙂
2021. aug. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem valami extra nyúlós a gatyód hogy a lábad át tud dugni rajta miközben a többi része még fent akkor sehogy. Bár elég érdekes tornamutatvány lesz 😂 A melltartót ugyebár kigombolta hátul így elől már csak le kellett húzni (ha pántnélküli volt).
2021. aug. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bő fazonú boxer alsóval lehet, régebben volt sokszor suliba jó idő volt zarart plusz boxer is meleg volt, rövid nadrágba voltam,ki vettem a rövid nadrág alól, ezt úgy csináltam ameddig a rövid nadrág engedte ne toltam a boxert majd a combomnál ki húztam lábamat magam elé tettem pl mindha török ülésben ülnek egészen láb fejem ki bujtattam belőle majd már másik lábánál ki húztam magam alól, most már nem igen tudom meg tenni magas vagyok láb is hosszú, alacsony férfiak tudják rövid lábal lehet ezt egyszerűen.
2023. febr. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!