Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi, akivel kb ot éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi, akivel kb ot éve majdnem lett több a baratsagbol (de végül nem és látványosan meg is haragudott) a mai napig nézegeti a képeim. ez mit jelent?

Figyelt kérdés
L26

2021. aug. 2. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Millióan néznek exeket, vágyott embereket, de tudják, hogy soha nem lesz semmi, sőt nem is vágynak rá, csak puszta kiváncsiság.
2021. aug. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Lehetséges, azért titokban érez valamit irántad! Nem tudom miért haragudott meg, de lehet nincs bátorsága feléd közeledni. Ha szeretnéd, hogy közeledjen, akkor adj neki egy jelet.
2021. aug. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet nem is haragudott meg, vagy éppen rossz korszakában volt. Az emberek váltóznak. Honnan tudod, hogy nézegeti a képeidet ?
2021. aug. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Nem szokták ok nélkül rendszeresen nézegetni mások képeit az emberek. Biz' fejben még ott vagy nála, de a múltkori eset után duzzog egy kicsikét annyira hogy magától ne lépjen semmit. Ha akarsz tőle valamit akkor neked kell megtenned az első lépést.
2021. aug. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Őszintén addig benazott, míg én elkezdtem mással randizgatni...(tudom tudom)

Onnan tudom hogy néha fb sztorit teszek fel, ott mindig kiirja, hogy latta.

2021. aug. 3. 08:15
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
De a sztorik sorban jonnek, azt sokan atlapozzak. Semmit nem jelent.
2021. aug. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha valaki háromszor nemet mond, az igazából igent mond.


(Aki nem érti, h miért, annak szívesen elmesélem) :))


Szóval, ha nézegetti a képeidet, akkor még a fejében vagy.....


S ha ez téged "érdekel", akkor még Ő is benne van a te fejedben :)))

2021. aug. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!