Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ha valaki szakítás után iszonyatosan lehordja/pocskondiázza az exét?

Figyelt kérdés

Felnőtt, normális kapcsolatunk volt. De olyan dolgokat hallok vissza a közös barátainktól, hogy nem hiszek a fülemnek.

Hogy én bolond vagyok, kezeltetni kéne, azt se tudja miért volt velem, személyiségtelen vagyok, nem vagyok életre való, őrült vagyok.

Teljesen meg vagyok ezen lepődve, mert egyik exemtől sem hallottam semmi rosszat, és nekem sem szokásom az exeimet elhordani mindennek, amiatt mert szakítottunk.

Kiegészítés: én szakítottam a fiúval, ő még egyszer visszakönyörögte magát, de nem ment, így ismét szakítottam vele véglegesen.

Nem vertem át, nem csaltam meg.

Csak zavar, hogy közös barátainknak ilyeneket hangoztat.


24N


2021. aug. 3. 09:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne zavarjon. Mondd meg a barátaidnak, hogy nem mond igazat. 1 mondat, nyugodtan.
2021. aug. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Elfeledtetem vele. :)
2021. aug. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha megcsalta a másik fél, szándékosan kihasználta, megvezette, akkor érthető ez a hozzáállás, ha ilyen nem történt és a partnere elhagyta, akkor meg savanyú a szőlő!!!

Az ego bajnokok nehezen értik meg hogy egy kapcsolat nem csak róluk szól, ha a másik fél nem úgy viselkedik ahogy azt ő elvárná akkor elkezd támadni és megpróbálja lejáratni ezzel saját szerepét a kívülállók szemében pozitív figuraként beállítani.

2021. aug. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem értem a közös barátaitokat,hogy miért hallgatták meg, de ha ezt tették is miért adták Neked tovább az információt.

Elképzelhető,hogy Benne sérelem, düh, csalódottság maradt, esetleg szerette volna tovább folytatni amit így reagál le.


Ha a barátaitok ismernek mindkettőtöket tudják,hogy amit állít nem fedi a valóságot (hogy bolond lennél) és ezt bizonyára elmondták Neki.

2021. aug. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A primitív, bunkó emberek csinálják így.
2021. aug. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt kell csinálni, hogy ne törődj ezekkel...
2021. aug. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

3 vagyok.....

Nem tudom hogy ennek a kapcsolatnak hogyan lett vége, de akkor szokott így viselkedni a férfiak jó része ha nem zártátok le közösen a múltat. Meg kell beszélni mi vezetett ahhoz hogy eleresztetted a másik ember kezét, mik voltak azok a problémák amivel nem tudtál vagy nem akartál továbbiakban szembe nézni. ha ez nem történik meg és csak annyit mondasz hogy vége, akkor marad benne sértettség és emiatt akar elégtételt venni a maga faragatlan módján.

Nekem is volt ilyen esetem és én voltam a férfi aki mindennek elmondta az exét, de engem egy közös baráttal csalt meg. Egy közös ismerőstől tudtam meg mit csinált és kidobtam nem akartam vele többet beszélni, de 3 hónappal később mégis leültünk egymással. olyan sértettség volt bennem hogy azt el sem tudom mondani és mindennek lehordtam, állítólag többet ívott a kelleténél és nem volt tisztában azzal mit is csinált. Bocsánatot kért és azt mondta, hogy mivel a múltat nem tudja megváltoztatni így azt találjam ki hogy mivel tud nekem segíteni hogy békességben tovább lépjek. No ez váratlanul ért, persze az ő érdeke is volt hogy ne kürtöljem szét a világnak és barátoknak mit csinált, hanem azt kérdezte mit segíthet. Ha 2 ember szerette egymást akkor sajnos az könnyen csaphat át gyűlöletbe is főleg ha a szándékosság gyanúja felmerül, mert a sértett fél joggal érezheti úgy hogy becsapták, kihasználták. Ha vétkes fél meg tudja magyarázni tettét, vagy más nézőpontot megvilágítani, akkor könnyebb a múltat bezárni és tovább lépni.

Attól viszont óva intenélek, hogy ilyen beszélgetésen olyan dolgokat hozzál fel az exeddel kapcsolatban ami mindig is taszító volt számodra csak ideig szemet hunytál felette, nem hoztad korábban szóba. Ha logikusan érvelsz és a másik fél belátja hogy tényleg nem passzoltok vagy nem tudott, vagy nem akart változtatni a magatartásán, a körülményeken, akkor ő is belátja hogy jó döntést hoztál.

2021. aug. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy hosszú kapcsolatom, szakítottam a barátnőmmel, elvileg megbeszéltük, megértette. (sőt, még fél évvel a szakítás után próbált velem flörtölni, de akkor is mondtam neki, hogy ne).

Ezután 1 évvel később szembejött velem egy 2 oldalas oltás az interneten, amit álnéven írt rólam. :D

Nem voltam ugyan azonosítható, de a kapcsolatunkat írta le a saját szemszögéből, engem egy pszichopatának, nárcisztikus személyiségzavarral küzdő, felszínes szörnyetegnek beállítva.


Nem reagáltam rá, mert hála Istennek nem a baráti körömet bombázta ezzel. Esetedben elég annyi a barátoknak, hogy "az exem haragból mondja ezeket, semmi alapja nincsen, ne foglalkozzatok vele" és kész.


Szomorú de felszabadító is az ilyen eset egyébként. Engem is bántott, hogy az exem savaz a hátam mögött, de egyben meg is erősített, hogy jól tettem, hogy lezártam vele a kapcsolatot.

2021. aug. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A sértettségen kívül itt van egy olyan dolog is, hogy a legtöbb ember úgy gondolja magáról, hogy ő alapvetően jó.

De akkor miért szakadt meg a kapcsolat?

Egyértelműen csakis a másik miatt!

De akkor a másik csakis egy semmi, értéktelen gazember lehet!

Na, EZT akkor tudnia kell mindenkinek!

2021. aug. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ez a szakítás nem volt váratlan, egy ideje már ment a vita arról kinek min kéne változtatnia. Én igényeltem volna, hogy heti egynél többször találkozzunk ha már egy városban is élünk, de ő mindig elfoglalt volt. Nem értette meg, hogy nem normális hogy rám csak akkor van ideje, amikor minden mást lerendezett. Mert neki van egy megszokott élete, én vagyok az új személy benne, nem lehetek a legelső prioritás. Ezt így burkoltan ki is mondta.

Ha nem kerestem, volt hogy 3-4-5 napig nem jelentkezett semmit.

Többször beszéltünk ezekről, de változást sosem hozott egyik beszélgetés sem.

Szerintem lezártuk egy beszélgetéssel, ahol úgy váltunk el hogy szintén sértegetett. De nem gondoltam volna, hogy majdnem 1 évvel később is még ilyen mély gyűlölet van benne felém, vagy hogy még mindig sérti az egóját hogy vége lett.

2021. aug. 3. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!