Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagynátok a párotokat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a párotokat, ha gyász miatt elhanyagolna titeket?

Figyelt kérdés

Egy zenekarról néztem interjút, ahol az egyik tag elhunyt, és azt nyilatkozták a tagok, hogy az (is) segített feldolgozni nekik a traumát, hogy nagyon sokat találkoztak a többi taggal, rengeteget időt töltöttek együtt. Innen jött az ötlet. Ha a párotok elhanyagolna titeket, mert gyászolna valaki hozzá közelálló elhunytat, és az elhunyttal közös barátokal/családtagokkal töltene időt állandóan hónapokig, ti vele maradnátok?

Sose voltam ilyen helyzetben, csak szimplán elgondolkodtam ezen, hogy milyen lenne így egy kapcsolat akár úgy ha én gyászolok és másokkal akarok lenni, akár úgy ha a párom gyászol és ő hanyagol el.



2021. júl. 11. 21:47
 1/10 A kérdező kommentje:

*rengeteg időt


Bocsi az elírásért.

2021. júl. 11. 21:48
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Az Eddáról beszélsz?
2021. júl. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem tudnánk megbeszélni és nem tudnánk rajta változtatni belátható időn belül, akkor lehetséges.
2021. júl. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%

Az oké, hogy sok időt tölt azokkal a barátokkal, akikkel közös csapatuk volt, ez ilyen dolog. Rövid ideig az is oké, ha több időt tölt velük, mint velem. De hogy hónapokig elhanyagoljon, az felejtős, valószínűleg igen, elhagynám. Én vagyok a párja, rám IS kéne támaszkodnia, velem IS meg kéne osztania a bánatát, hagynia kéne, hogy én IS segítsek. Ha engem kizár az egész folyamatból hónapokon keresztül (nem 1-2 hétről, esetleg egy hónapról beszélünk, hanem hónapokról), akkor igazából minek vagyok neki, minek kellek? Hogy legyen, aki főz és takarít, esetleg legyen valaki, akivel szexel, ha akar éppen? A kapcsolatot a nyomorult időszakokban is ápolni kell. És az élet megy tovább, bárhonnan is nézzük, bármennyire is fáj.

Én is elveszítettem már a nagyapámat és az apámat (21 voltam), a párom volt a támaszom, és bármennyire nehéz is volt, nekem is figyelnem kellett a körülöttem élőkre, akik szeretnek. És nekem sem szabadott beleragadnom a gyászba; meg kell siratni, fel kell dolgozni, de attól, hogy elhanyagolom a szeretteimet, a halottaim nem jönnek vissza. Cserébe elveszíthetek minden mást is.

2021. júl. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#1 egy amerikai együttesről néztem interjút, de nem hiszem hogy ez lényeges.


#2 & 3 köszönöm!

2021. júl. 11. 22:15
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha a gyász azt jelenti, hogy az elhúnyttal közös haverokkal, ismerősökkel bulizik, utazgat hónapokig, akkor igen, elhagynám.
2021. júl. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem, pont, hogy mellette lennék inkább.
2021. júl. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%

Azt hittem csaladtagja halt meg

Ez igy viszont eleg gyerekes.. zenekar.. istenem.😅😅

2021. júl. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. júl. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9es vagyok. Igen, vele maradnék.
2021. júl. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!