Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit elbizonytalanodtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit elbizonytalanodtam ezek után. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Én egy közös programmal kapcsolatban meggondoltam magam, végül nem akartam oda menni ahová a barátom, amin csúnyán összevesztünk telefonon. Ő x helyre akart menni, én y helyre (pontos helyeket nem fogok írni, mert nem ez a lényeg). Szinte mindig az van, amit ő akar. Én most ellent mondtam neki, persze normális hangnemben, amiből persze veszekedés lett. Azt mondta rám, hogy én mennyire szemét vagyok. Azt mondta, ha nem, akkor nem lesz közös életünk. Erre azt mondtam, hogy kész vége. Persze utána, nem így gondolta. Hívogatott, azt mondta ha nem vettem volna fel a telefont, képes lett volna oda jönni ahol a szüleimmel élek.


Azt mondta majdnem rosszul lett, miután ennyire felidegesítettem, és hogy ő csak a javamat akarja. Azt mondja ha azt mondta rám, hogy szemét volt, az csak azért volt mert én vesztem vele össze. Ha pedig szakítanék vele, abba belerokkanna, mert ő mennyire szeret engem. Lelkiismeret furdalásom lett, és belegyeztem abba, amit ő akar.


2021. aug. 3. 09:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Semmit. Illetve gondolkozz el azon, hogy mennyire vagytok egyenrangú felek ebben a kapcsolatban.

Kompromisszumok nélkül nem megy, de az sem helyes, ha csak az egyik fél teszi...

2021. aug. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Ő akar irányítani téged egész életedben.

Elfogadod az alárendelt szerepet mindig és mindenben?

2021. aug. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondta rám, hogy én mennyire szemét vagyok"


Igazán szerelmes férfira vall egy ilyen kijelentés. :D

2021. aug. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szakitsatok. Manipulativ, narcisztikus alak a parod. Szerintem ez idővel csak rosszabb lesz.


Boldog vagy mellette? Ha nem, akkor hagyd ott.

2021. aug. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Manipulatív, nárcisztikus pöcs a párod, menekülj
2021. aug. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
3 év után sikerült egy ilyet elhagyni. Menekülj. Azonnal.
2021. aug. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj!

Az utolsó mondatban nagyon erősen manipulálni akar. Véletlen se engedj neki. Gondolj bele,ha ezen nem tudja túltenni magát ,akkor,ha lesz közös gyerek akkor mi lesz? Apa szerint szabad verekedni a te véleményed meg nem számít? Szerintem ez az ember nagyon rossz hatással van rád.

2021. aug. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is vagy irányítás mániás . Két választásod van vagy elhagyod vagy alarendeled magad neki és az lessz mindíg amit ő akar.
2021. aug. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
ez nagyon gáz. nem gondolom, hogy normális párkapcsolatra képes, ha ilyen reakciói vannak
2021. aug. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mi a tököm az a "majdnem rosszul lett"?


Nem lehet, hogy majdnem jól lett, ha végül nem lett semmi


Belerokkanna, ha elhagynád?

Megbénulna a lába, vagy halláskarosodás

2021. aug. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!