Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idősebb a barátnőm, komolyabba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb a barátnőm, komolyabban is gondolja, elbizonytalanodtam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A barátnőm 25 éves. Én 24. Mire végzem az egyetemmel, 26 leszek. A barátnőm 22 éves kora óta dolgozik. Szeretem nagyon, jól kijövünk, le tudnám vele élni az egész életemet. Csak egy dolog aggaszt. A fejébe vette, hogy 27 évesen már gyereket akar szülni, mert hogy nem akar a 30-as éveiben anyává válni, mert akkor már öreg lesz, és biztosan beteg gyereke fog születni, vagy egyáltalán nem is tud szülni. Én pedig mondtam neki, hogy szeretnék az egyetem után normális munkahelyet találni, nem egyből gyereket csinálni. Egyszerűen úgy érzem, hogy a suli befejezte után nekem még kell legalább 4 év, hogy a szakmában kellőképpen el tudjak helyezkedni, és csak ez után szeretnék családalapítósat játszani. Egyszerűen nem is érzem érettnek magam arra, hogy családom legyen. Mit gondoltok erről? Történt már veletek hasonló?

2013. aug. 6. 02:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igaza van, csak nem veled.
2013. aug. 6. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

mind a kettőtöknek igaza van.

neki itt az idő,uh tényleg kár várnia.

te meg csupasz se-ggel jóhogy nem fogsz felelőtlenül egy ekkora gondot és pénznyelőt a nyakadba akasztani.

2013. aug. 6. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vedd rá, hogy 29 évesen legyen gyerek.
2013. aug. 6. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

kompromisszumot kell találni, vagy nem.

Én inkább a lány pártján állok, de téged is értelek.

Csak azt felejtetted ki, hogy van- e köztetek szenvedély, mert,h "jól kijövünk" az lehet kevés. Ha nem akarnád lveszíteni, akkor lehet akkor inkább a megoldáson gondolkodnál

2013. aug. 6. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem kezdek korombeli férfiakkal . :D
2013. aug. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hát ez az
2013. aug. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy beszélsz, mintha neked kéne megszülni a gyereket és ez hátráltatna téged a karriered építésében:D

Ő akarja megszülni, ő lesz vele otthon, neked pedig pénzt kell keresned, igazából teljesen megegyezik az álláspontotok, csak egyikőtök sem gondolja tovább a történetet.

2013. aug. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne azt mondd neki, hogy 4 évet várjatok, miután te befejezted az egyetemet (ő akkor már 32 éves lesz, ez plusz 5 év az eredeti tervéhet képest), hanem mondjuk kettőt. Ha ő is dolgozik, talán lesz annyi pénzetek, hogy belevágjatok a gyerekprojektbe, és már nem is lesztek olyan fiatalok - te 28, ő 29. Szerintem ez ideális kor, ettől még a barátnődnek sem kell félnie, és neked is lenne még 4 éved felkészülni. Egyébként még annyi minden változhat addig.
2013. aug. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
11%
az apaság komoly és költséges dolog! szerintem átlagosan 35 évesen érik meg rá az ember fia. egy nő esetében viszont jobb ha 30 alatt szül. a jó megoldás ha hagyod a csajod, 32- éves korodig megdöntesz minél több csajt. majd ezután összeszedsz egy fiatal 25 év körülit.
2013. aug. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Kései Sirató ***** válasza:

Az alapbaj az, hogy a nő idősebb, mint te. Ha szereted, akkor találjatok megoldást. Az igaz, hogy 30 fölött nehezebb teherbe esni, nehezebb kihordani és nehezebb megszűlni egy gyereket.

Másrészt az élet szokta hozni a megoldásokat, ill, a tervek megváltozását? Nem tudhatjátok, milyen gyorsan esik teherbe. A barátnőm 2 év után esett teherbe, pedig nagyon akartuk a babát.

Ha szeretitek egymást, találjatok megoldáűst, ha kérdéses a dolog, szakíts és keress 5 évvel fiatalabb nőt.

A fiatalabb nő később kifejezetten jobb, 40 évesen 35 éves feleséged lenne és nem 41. De ha minden oké, akkor "a szerelemben nincsenek évek, a szerelemben csak csókok vannak.."

2013. aug. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!