Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhívjak randira egy hivatásos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjak randira egy hivatásos lányt? Hogyan tudnám a tudtára adni, hogy nem csak szexért tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Sokat jártam hivatásos lányokhoz, mert évek óta nincs csajom.

Néhány hónapja megismertem őt… már csak hozzá járok.

Teljesen más, mint a többi csaj nem csak a hivatásosoktól üt el, de úgy a fiatal csinos lányok stílusától is.

Úgy néz ki, mint a Barátok köztes Szabó Erika, brutál szép csaj és brutál kedves, jófej, szerény és visszafogott!

Nincs műpillája, műkörmei, műhaja, tetovált szemöldök ..

Mindene teljesen természetes és úgy gyönyörű


Szexben is passzolunk


Eljönne velem?


2021. aug. 3. 23:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Egyetlen dolgot írtál le a kérdésedben, ami alapján válaszolni lehetne rá: hogy a szexben is passzoltok (jelentsen ez bármit is). Mondjuk én ezzel is óvatos lennék, mert a fizetős lányok nem arról híresek, hogy kommunikálják a saját igényeiket, sokszor az orgazmus sem igazi. Ők elsősorban a vendégnek akarnak kedvezni, ami érthető is.


Egyébként ha nem csak a szexért tetszik, az azt jelenti, hogy akkor is járnál vele, ha alig lenne szex? :) Csak mert munka után már lehet, hogy nem sok kedve lesz hozzá...

2021. aug. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha nagyon-nagyon tetszene, én valószínűleg elhívnám. Ilyen szituban én először elélveztetném, hogy megalapozzam a hangulatot. Talán közvetlenül utána nagyobb eséllyel mondana igent egy randira. :) Itt a nyár, hívd el strandra vagy fürdőbe. Max azt mondja, h nem, de legalább megpróbáltad. :)
2021. aug. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem tudhatjuk, hogy elmenne-e veled, ezt neked kell érezni. Abból következtetni tudsz, hogy hogyan viselkedik veled, hogyan ér hozzád, milyen a testbeszéde stb., amikor együtt vagytok. Ha ezek alapján érzel bármennyi nyitottságot a részéről, akkor hívd el nyugodtan. De azt tedd egyértelművé a számára, hogy nem szexrandit (ingyen szexet) szeretnél, még mielőtt félreértené.
2021. aug. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!