Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez a nő? Mit akarhat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a nő? Mit akarhat? Lányok, ha csináltok ilyet akkor miért teszitek? Nagyon hosszú!

Figyelt kérdés
Az egyetemi éveim alatt megismerkedtem egy 1 évvel fiatalabb csajjal. Nem volt köztünk semmi soha, szimpla barátságon kívül. Bevallom nekem nagyon bejött a csaj, iszonyatosan csinos és szép, akkor még értelmesnek is gondoltam, szerintem 10/9 srác tuti meg… ha értitek. Mikor szakított a barátjával egyszer csak rám írt. Megkérdezte, hogy ő mennyire jön be nekem. Én sosem voltam egy titkolózós, mindig is őszinte voltam. Aztán ugye írtam neki, hogy nem is értem miért dobta a barátja. Folyamatosan belemerültünk a témába. Hát végül igen, a szexnél lyukadtunk ki és elkezdtük a témát kiboncolgatni. Mondta, hogy mennyire jó lenne velem és, hogy menjek el hozzá majd valamikor. Tőlem 60km-re lakik. Amikor megbeszéltünk 2-3 időpontot, folyamatosan lemondta. Igazából nem zavart, mert bár tényleg nagyon szép nő, de én őszintén nem csak szexet szerettem volna elképzelni vele, hanem tartós kapcsolatot (ezt nem mondtam neki soha). Nahát aztán egyszer elkezdte nekem ecsetelni, hogy ő nem rég feküdt le egy sráccal (miközben nekem irkált ilyeneket) és, hogy annyira jó volt így -úgy -amúgy, és majd legközelebb akkor tényleg összehozza velem. Elment az étvágyam is, és megmondtam neki, hogy szerintem hagyjuk ezt az egészet, mert én tartós kapcsolatra vágyok és nem egy olyan lányra aki fűvel-fával. Akkor jött az, hogy persze megérti és abba is hagyódott a beszélgetés. Ez volt 2éve. Nekem lett egy barátnőm másfél hónapja, akit nagyon szeretek. Ez a leányzó pedig Instagramon keresztül megkereste a barátnőmet, és elkezdte neki képernyőfotóban átküldeni amiket beszélgettünk…Hát kicsit sem égett a fejem. A barátnőm egyébként tudott róla mert meséltem neki, de azért persze meglepődött. Végül a csaj elkezdett neki hazudni, hogy én miket csináltam vele és, hogy milyen jó volt velem együtt. Közben semmi nem volt köztünk. Folyamatosan zaklat minket, rettentő zavaró és sehogy nem tudjuk lerázni. Ha tiltjuk akkor csinál új fiókot. Mit tehetek? Mi a baja lehet egyáltalán?
2021. aug. 5. 14:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Sokféle elmebeteg van

A fontos, hogy a barátnőd tudja a sztorit. Abban nincs semmi elítélendő.

Te korrekt voltál.

Ne olvassátok el, miket ír.

2021. aug. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nos, az a csaj egy ritka bunkó fajtából való! Nem elég, hogy r@banc még szemét is.

Szerencséd van, hogy a jelenlegi barátnőd tudott róla és nem hagyott faképnél, mikor megtudta. Legtöbben, biztos ott hagytak volna.

Nem tudom azt, hogy hol zaklat benneteket, de valahogy biztos lehet tiltani.

Mit jelent, hogy zaklat? Mert ugye, a zaklatásnak van törvényi szabályozása!

2021. aug. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki nem képes feldolgozni, ha visszautasítják, és "bosszút" esküszik.
2021. aug. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
32%
Ha írtam az új barátnőnek, az azért volt, mert kíváncsi voltam. Screeneket sose küldtem. Ez szemétség.
2021. aug. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez már zaklatás kategória. Gondolom, mondtátok neki, hogy álljon le, tehát ha ennek ellenére továbbra is beleavatkozik az életetekbe és háborgat titeket, akkor feljelentést lehet tenni, hátha az megijeszti és rájön, hogy, hogy ilyet következmények nélkül nem lehet csinálni. Igen, tudom "a rendőrség nem foglalkozik ilyenekkel...", de inkább legyen nyoma. Ha durva hazugságokat is terjeszt, akkor még a rágalmazás esete is fennállhat. Csináljatok képernyőfotókat a biztonság kedvéért.
2021. aug. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%
Veresd meg. Az ilyen nem ért a szóból.
2021. aug. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
#3 fordítva történt, a csaj építette le a Kérdezőt.
2021. aug. 6. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

7-es!


És akkor miért zaklatja? :D

2021. aug. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#8, hát ez a talány!
2021. aug. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%

9


Te csak simán nem tudsz szöveget értelmezni.

2021. aug. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!