Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is így csináltok? Szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is így csináltok? Szerintetek ez normális? :/

Figyelt kérdés

Ha pl egy nap valami bajom van, történik, esetleg nem jön össze valami, természetes, hogy rosszul érzem magam,és nem úgy viselkedek, mint addig. Viszont ilyenkor a barátom mindig magára veszi, és ő is olyan hangulatú lesz, így van mikor egész nap alig beszélünk.

Pedig úgy vágynék arra, hogy megvigasztaljon, vagy együtt érezzen velem, mert nem az van,hogy hisztizek, és bevágom a durcát, hanem mindig elmondom neki mi bánt, de nem érti meg, és elvárja, hogy mindig olyan vidáman beszéljek és viselkedjek, és ha ez nem történik, ő is úgy viselkedik...nem értem miért van ez.Ti is így viselkedtek, vagy a párotok?:/Mit kéne tennem?

17L


2013. jún. 13. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát...szerintem az a normális ha megpróbál megvigasztalni,még ha nem is tud teljes mértékben azonosulni a problémáddal.Ezt vele kellene megbeszélned.

Nekem egy ilyen barátnőm volt,Ő is elvárta mindig,hogy vidám legyek és ha nem így volt...szinte úgy éreztem kötelező jókedvűnek tettetni magam,hogy ne legyen olyan undok:D Az ilyen emberek elég önzőek és csak magukkal törődnek,igyekszem kerülni ha tehetem.

2013. jún. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

Mondtam már nem egyszer neki, hogy neki semmi oka arra, hogy úgy viselkedjen, amiért nekem rossz napom volt, de azóta ugyanez megy.

Nem tudom mit tegyek, és olyan vidám sem tudok lenni minden nap, de ilyenkor ő is 'átveszi'ezt a stílust, és inkább nem beszélünk. És én vagyok a hibás, ha nem keresem:/

2013. jún. 13. 21:46
 3/9 anonim válasza:

Szia, lassan két éve vagyok együtt a párommal, elég problémás csaj vagyok,mármint sok problémával rendelkezek.... sajnos. Mi mindent meg szoktunk beszélni, ha látja rajtam hogy van valami gond,elvonulunk a világtól, leülünk...és megbeszéljük a dolgainkat.(általában mosoly mögé rejtem a fájdalmam, és ezt ő észreveszi)Persze ha jókedvem van, nem kérdez rá rögtön, csak ha kicsit visszább veszek a hangulatomból és érzi, hogy mostmár rákérdezhet. Természetes dolog, ha az adott hangulatodhoz igazodik, átveszi a hangulatod. Nálunk is így van, de van egy különbség, miután megbeszéltük a problémákat, próbál felvidítani és általában mindig sikerül is. :)

Nem tudom milyen a barátod, minden ember más és más, de azt nem várhatja el, hogy mindig ott légy a toppon, ez nagyon önző dolog. Próbáld ezt megbeszélni vele, ő a férfi, hát viselkedjen is úgy.Apropó, ő szokta megkérdezni, hogy mi bánt, vagy te magadtól mondod el neki ?

17/L

2013. jún. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez egy farok! Tedd lapátra! Leszel a csajom? :D


Ha valaki rossz kedvű, akkor az egyetlen amivel tartozik az az hogy normálisan szóljon és válaszoljon a másiknak, de semmi mást nem kell tennie.


30F

2013. jún. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mikor más problémám van, ami nem vele kapcsolatos, azt magamtól elmondom, viszont, ha ő bántott meg, és rosszul érzem magam miatta, akkor olyan'halk' leszek, és rákérdez, én meg elmondom. De utána nem törődik vele, és teljesen elvárja, hogy azonnal a régi legyek. Amit nem tudok rögtön, így van hogy egész nap nem beszélünk, és a végén én kell jöjjek a bocsi-val, hogy nem foglalkoztam vele.
2013. jún. 14. 07:10
 6/9 anonim válasza:

Áááá...ne haragudj, de ez a "férfi" nem illik hozzád, nem várhatja el tőled, hogy mindig tipp-topp legyél hangulatilag.Téged ez zavar, és meg sem tudod vele beszélni, vagyis elmondod neki,hogy mi bánt, de nem érti meg, nem vigasztal...akkor kérdem én, miért van veled ??

Egy kapcsolat egyik alapja szerintem, hogy le tudjatok ülni és megbeszélni a problémáitokat, napotokat vagy épp ami történt veletek azon a napon.Nem tudom milyen amúgy a kapcsolatotok, valószínűleg nagyon szeretheted, ha te kérsz tőle bocsánatot, bár eszem nincs hogy miért..de azt tudom, én nem tudnék ilyen kapcsolatban élni, nem figyel rám, semmibe veszi az érzelmeimet, vagyis csak a jó dolgokat részesíti előnybe, a rosszat el akarja felejteni, nem akar róluk tudomást szerezni.

Megpróbálnám még egyszer tövéről hegyére megbeszélni, és ha ezután sem változtat....

17/L

2013. jún. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

tegnap 07:10


Ez a gyerek rosszul van összerakva! Nincs igaza.

2013. jún. 15. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
utolsó, hogy érted? Köszönöm a válaszokat...:/
2013. jún. 15. 07:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Úgy értem hogy sokat kell még fejlődnie a személyiségének, ő ugyanis többek között önző. Viszont ezt nem neked kell végigszenvedned.
2013. jún. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!