Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ha egy pasi gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy pasi gyakran ír rátok facen, figyelmes és normális a stílusa, de mindig rövid válaszokat ad, mit csináltok?

Figyelt kérdés
Engem ez baromira dühít, nemis értem, hogy így mi célja van ezzel. Most akkor érdeklem vagy nem? Nem értem.

2018. máj. 12. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit nem csinálok.
2018. máj. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így. Megmondtam az illetőnek, hogy ebben a formában nem fog menni a barátkozás. Nem akarok órákig írogatni, mert ha figyel rám, akkor pár perc is elég, de az minőségi legyen.
2018. máj. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kommunikalok olyanokkal, akiknek duhit, untat, idegesit stb az irasa.
2018. máj. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!