Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyit számít, ha az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyit számít, ha az ember (lánya) jobban néz ki?

Figyelt kérdés
Az elmúlt évben fogytam 20 kg-ot, sokat izmosodtam is, jobban öltözöm,az arcom egyedül eddig is szép volt. Amióta változtam, azt vettem észre, hogy olyan emberek is vonzódnak hozzám, akiknek korábban néha túl sok voltam a túlzott határozottságommal, meg azzal a tulajdonságommal hogy mindig mindenen poénkodom és mindenre van valami vicces megjegyzésem. A személyiségem ugyanaz, csak jobban nézek ki, mégis jobban kedvel néhány pasi, akik korábban nehezebben zoleráltak. Minden rossz poénomon is röhögnek, illetve talán azért, mert a magabiztissághoz egy jobb fellépést adó külső is társul, sokkal inkább elfogadják a hatàrozottságomat és hogy nagyon ösztönös vagyok sokszor. egész meglepő ezt a saját szempontomból észlelni.

2021. aug. 8. 16:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy rájöttél.
2021. aug. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%

Tévedsz!


Neked ugyanis nem csak a kinézted változott meg, hanem magabiztosabb is lettél, más a stílusod, más a fellépésed.


A fogyás és az ezzel járó jobb kinézet ugyanis nem csak a pasik hozzáállását változtatta meg, hanem téged is.


És a pasiknak nem csak a jobb kinézeted jön be, hanem a magabiztosságod, a határozottságod, és egy csomó minden, amit eddig észre sem vettél magadon. Te viszont az egészet egyetlen okra vezeted vissza, hogy a pasiknak a jobb kinézet kell.


Tévedsz! A pasiknak a jó kinézet vonzó, de ami igazán felkelti a figyelmüket az az új éned

2021. aug. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%
Igen,ha eleg dogos vagy,barmit tehetsz a ferfiakkal. Osztonallatok szegenykek.😂😂
2021. aug. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. aug. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Neked ki tetszik jobban egy sportos jóképű férfi vagy egy elhízott?
2021. aug. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

A stílusom nem sokat változott. Eddig is meglehetősen magabiztos voltam, csak most a külsőm jobban passzol ehhez.

Na akkor még egyszer: nem az lep meg, hogy vonzóbb vagyok, hanem hogy volt pár pasi pl munkahelyen is akik nehezebben tolerálták a személyiségem, és hogy ugyanezzel a személyiséggel, jobb testben elkezdtek vonzónak találni, sokkal inkább toleràlják a belsőmet is.

2021. aug. 8. 18:11
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
Számít a jó kinézet, de ha valaki korábbról csak emiatt kezdett vonzódni hozzád, az eléggé felszínes ember lehet. Az ilyeneket kerülném a helyedben mert nem azért szeretnek amilyen vagy, hanem ahogy kinézel. Ilyen ember mellett hosszú távon nem kellemes az élet.
2021. aug. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
18%

7: ez nem érdekli egyik ilyen nőt sem! Végre rá is felfigyelnek azok a pasik, akiknek csak a kinézet a fontos, így belevetik magukat abba az életbe, amit korábban elítéltek, lenéztek, pedig valójában csak irigyelték másoktól :)


Pofára fog esni? Persze, rengetegszer, de akkor is erre vágyott mindig titkon, így most boldog

2021. aug. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Őszintén szólva én az elején azt hittem, hogy faszi vagy. Khm

Szóval ha írásból is átjön akkor Te tényleg elég kemény lehetsz.

2021. aug. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

"barmit tehetsz a ferfiakkal. Osztonallatok szegenykek.😂😂"


viszont az ilyen tahó pcsákat simán kiszúrjuk, mint amilyen te vagy....akkor még egy patronra se leszel jó.

2021. aug. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!