Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A páromnak csak a munka és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak csak a munka és a lánya számít! Akkor én miért kellek?

Figyelt kérdés
Ha épp nem dolgozunk, itthon dolgozik reggeltől estig, én pedig egyedül vagyok. Azt mondja, foglaljam el magam. Egész nap a lányán jár az esze. Mikor hozza el, és mennyit. Mi nagyritkán elmegyünk valahova ketten, de osszam be. A gyerek sokat van itt. 10 naponta 4 napot, van, hogy gyakrabban. De akkor nem vonnak bele semmibe, ketten élik boldog mindennapjaikat. Hemperegnek, nevetgélnek, mindig viszi minden hová, bicóznak. Én kb csak azért vagyok, úgy érzem, hogy a házat rendben tartsam, főzzek, kielégítsem a férfi szükségleteit. Amikor mondtam neki, hogy számíthatnék én is neki, azt mondja számítok, amúgy meg ha nem tetszik, fogjam a cuccom, és húzzak el. Mimden nap, amikor nincs itt a gyerek; küldi az ex a gyerekről készült fotókat, videóhívások jönnek... szerintetek?

2020. máj. 6. 13:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem hülye vagy.
2020. máj. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
70%
Mert így van egy fix puncija, aki egy akkora lábtörlő, hogy akármilyen szarul bánik vele, az még mindig vele marad. Főz rá, most rá, takarít rá, ha kell, szétteszi a lábát, akkor is, ha egy utolsó ronygként kezeli, mi kell még? Nem sokan tűrnék el ezt neki és ezt ő is tudja. Semennyire se tiszteled magad és így ő se tisztel, ezen mi a meglepő?
2020. máj. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
79%

Ezért nem kell gyerekes emberrel összejönni. A sorban kb a 3. 4. lehetsz. ÉS ha te kilépsz az életéből, jön másik valami csaj.

De itt a gyk-n mindenki egy hülye, amikor le meri írni, hogy a gyerekes emberekkel meg fogjátok járni, kérdés milyen szinten...de na ...:D

2020. máj. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
75%
Soha nem jönnék össeze gyerekes emberrel.
2020. máj. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Ebből tanultam. Az életben többé, nem jövök össze gyermekes, elvált emberrel. Még az elvált nem lenne gáz, de van egy gyerek, akibe szerelmes... és manipulálható vele. Neki csak ő létezik.
2020. máj. 6. 14:03
 6/29 anonim ***** válasza:
61%
Nem csak azzal van itt a baj, hogy gyereke van, hanem azzal, hogy alapvetően nem tisztel és szarik a fejedre, kihasznál, te meg hagyod. Ha ennyire nincs önbecsülésed, hogy becsicskulsz az első jöttmentnek, aki pár szép szót hozzád szól, akkor pont így fog veled bánni az összes többi is, akkor is, ha nincs gyerekük. Gondolkozni kéne egy kicsit talán..
2020. máj. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
85%
Mi tart ott????Ha azt mondja fogd a cuccod és húzzál el.Akkor szedd össze magad és tedd azt.Miért jó neked ez a kapcsolat mikor minden fontosabb nálad?Jól érzed csak azért vagy megtűrve mert főzöl mosol takaritasz meg sexelsz vele.De ha nincs önbecsüléded és büszkeséged akkor tőlünk mit vársz?Mi leirjuk a véleményünket elolvasod de nem lépsz maradsz tovább ebbe a megalázó kapcsolatba.A párod az útszéli kutyaszart többe nézi mint téged.
2020. máj. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
62%
Természetes, hogy fontosabb a gyereke. Ezért ne kezdj soha gyerekes férfival, ha nem bírod ezt elvisleni. Gyerekeshez gyerekes való.
2020. máj. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
2020. máj. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
De még csak azt sem próbálja elérni, hogy a lánya tiszteljen, egy család legyünk valahogy. A lánya is levegőnek néz. Semmibe vesznek.
2020. máj. 6. 14:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!