Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a szemét, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a szemét, ha nem akarok vele így összeköltözni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen úgy érzem túl sok mindent vár el tőlem. Mivel 1 éve együtt vagyunk, és nem éltünk együtt még, ezért én azt szerettem volna ha albérletben költözünk össze, és meglátjuk mennyire jövünk ki egymással. Eddig én nem sok ambiciót látok benne. Van egy ház nem messze a szüleitől, amit megakar venni, de én ott nem szeretnék élni, a szülők közelsége miatt sem, és mert az a ház nincs is jó állapotban. Azt mondja ő nem akar elszakadni a szüleitől, nem akar távolabb élni. De hozzátennem, az a haver is közel élne, akivel hébe-hóba szoktak kicsit piálni. Az apja azt mondja az a ház jo lesz kettőnknek, de nekem nem tetszik, még fürdőszoba sincs benne.
2021. aug. 9. 07:36
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Én biztos nem költöznék vele össze a leírtak alapján.
2021. aug. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy szemét.
2021. aug. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Biztos hogy nem!Keress inkább valaki mást.Mert itt a sorok közül sok mindent ki lehetett ám olvasni.
2021. aug. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
Én nem költöznék össze vele. Éltem olyan pasival aki azt a házat vette meg ami a szülei háza mellett volt szinte. 1 ház volt köztünk. Na soha többet
2021. aug. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem itt nem az összeköltözés a következő lépés, hanem a szakítás. De ha mégis adni akarsz még egy esélyt neki, akkor mindenképpen albérlet.
2021. aug. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Beköltözni anyósék mellé egy fürdőszobanélküli putriba, a piacimbi mellé. Ez minden nő álma. Szerintem még most lépj le.
2021. aug. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!