Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan hogy egy nő nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy egy nő nincs tisztában azzal hogy mennyire szép és belezúg egy átlag alatti pasiba?

Figyelt kérdés

Most olvastam ezt egy itt feltettt kérdés egyik válaszaként. Ti ismertek ilyet? Hol lehet ilyen lányokkal ismerkedni?


A hozzászólás ez volt :


Nekem is van ilyen lány ismerősöm. Átlagon felüli és mégis olyan férfivel foglalkozik aki átlag alatti. Szerintem fogalma nincs milyen szép.


2021. aug. 9. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Hát, emberek általában a belsőbe "zúgnak bele" és nem a külsőbe..az csak hozzátesz:)
2021. aug. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
93%
Kinek mi számít szépnek. Rengeteg nő a belsőt is nézi, nem csak a külsőt. Nekem is van olyan ismerősöm, aki azt mondta hogy ez a csaj nem jó. Viszont én arra a csajra azt mondom, hogy a legszebb. Tehát senki sem egyforma.
2021. aug. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Nincs ilyen, ne reménykedj. A szép lányok tudják jól magukról hogy azok, és ennek kőkeményen el is kérik az árát.
2021. aug. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mintha a szép nő olyan állatfaj lenne, aki csak akkor tudna beleszeretni egy nem médiaideál szerint jóképű férfiba, ha nem tudja magáról, hogy szép, mert ha tudja, akkor 100%-ig egy felszínes liba...


Igen, amúgy van arra példa, nem is egy, hogy egy médiaideál szerint szép nő egy médiaideál szerint nem jóképű férfivel van, aki még csak nem is gazdag, ha vki rákezdene.

2021. aug. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy neki tetszik a pasi, esetleg nem csak a külsőt nézi.
2021. aug. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Azért nem minden a külső, lehet amit te átlag alattinak gondolsz addig azt a személyt a nő átlag felettinek..
2021. aug. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. aug. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

Akkor annak a faszinak rohadt nagy makja van. Biztos van ilyen, de baromi keves.....



37F incel

2021. aug. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nagy mázli kell hogy egy nem helyes férfit észrevegyen egy gyönyörű csaj.
2021. aug. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!