Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy Angliában valójában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy Angliában valójában rengeteg szép nő van, csak azok nem olyan körülmények között élnek mint az átlag/csúnya nők?

Figyelt kérdés

Egyik, már jó pár éve Angliában élő, egyébként mérnök haverommal beszélgettünk erről, hogy van ez a klisé, hogy a brit nők csúnyák. Erre azt mondta, hogy ez óriási tévedés, ezt csak azok a magyarok terjesztik otthon, akik csak pár hónapra mentek ki mosogatni, hogy legyen egy kis pénzük, és csodálkoztak, hogy nem láttak ott szép nőt mosogatni.

Szép nők elvileg ott is ugyanúgy vannak, csak azok egyrészt alap, hogy nem mosogatnak, sőt még boltba, postára sem járnak, mert van csicskájuk aki az ilyeneket megcsinálja helyettük. Ők ott napoznak a férjük rezidenciájának a medencéjének a partján, és vodkamartinit szürcsölgetnek.

És elvileg ez Angliában már évszázadok óra így van, hogy a szép nők luxusban élnek. Náluk nem volt kommunizmus, hogy kötelező volt a munka, és egy szép nőnek ugyanúgy güriznie kellett mint egy csúnyának.

Igaz amit a haverom mondott? Lehet benne valami?



2021. júl. 30. 01:02
A kérdező szavazást indított:
Igen
Talán
Nem
22 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Hát nem tudom,de a haverom és felesége vmi automosótisztítóban dolgoztak 3 évig.Azt mondta,hogy annyi gusztustalan embert még nem látott mint, ott.Jön vmi bomba nő kirittyentve, fullos audival ,kiszáll és köpköd.Azt mondja az utca tele van köpettel.Mindenki köpköd mentközben.A nők is..Elmesélt egy esetet mikor hoztak egy szinten felsőkat autót.A felesége ment szólni neki, h ő ezt nem tudja megcsinálni.Azt mondja odament h öklendezve pucolta belül az autót.

Módosnak látszó emberek,jól öltözöttek és tők igénytelenek.

Ehte tősgyők. angolokról mondta,és nem bevándorlókra.


Nem vonok le ebből semmit,nem is generálnék vitát,csupán megosztok egy ilyen vélekedést ,ami 3 év angliai autómosó,valamint ottlét után alakult ki egy magyar hazaspárban.

Ennyi.

2021. júl. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

Ott a férfiak is csúnyák és a nők is. Sokkal kevesebb vonzó-szimpatikus arcú-testű ember van ott. Nőknél pedig még a sminkelés az, ami ront a helyzeten, azaz sokkal erősebben csinálják, mint nálunk, brutális vakolatokat pakolnak fel, és ez visszataszító már. Sokan vannak, akik amúgy szépek lehetnének, de így nem.


Meg hát nincs ebben semmi klisé, folyamatosan látjuk a briteket a médiában, filmekben. Nem kell elmenni oda, hogy valaki belássa, nem ők a legszebbek a világon.


Elhízásban kb ugyanott tartanak, mint mi, vagy talán még rosszabbak is. Mellméretben elvileg nagyon jól állnak.


És persze, mint mindenhol, ott is vannak szép nők... egyszerűen csak kevesebben. Illetve nagyon sok a csúnya fogsor is, szóval van, hogy valaki szép, aztán elkezd mosolyogni... nálunk ez azért ritka, ott genetikai általánosság.

2021. júl. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
mennyire ostoba a haverod😂 meg te is, ha ezeket mind elhiszed.
2021. júl. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Angliában élek 6 éve, láttam sok szép nőt, viszont nagyon sokan 5 kiló sminket használnak és emiatt gęci csúnya a többség. Lényegesen több narkós van erre, mint otthon, meg ugye az angol cigányok is borzasztó undorítóak, köpködnek, verekednek stb.
2021. júl. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én bébiszitter voltam Angliában, és barátkoztam más szitterekkel, tehát voltam vendégségben gazdag családoknál, sőt. Volt, hogy fizettek nekünk ha a garden partin egy kicsit pincérkedünk, meg utána bepakoljuk a mosogatógépet. Jó buli volt amúgy. Nos, nem igazán láttam szépet a gazdag feleségek között sem, bár ezek inkább ilyen vidéki kozéposztály voltak a hat szobás házakban, nem az úszómedencés, szolgás gazdagok. Orvosok, ügyvédek, multisok. Nem voltak szépek, bár én nem tartom őket csúnyának. Az, hogy a milliomosoknak jó nőjük van, mindenhol a világon így van, bár soknak az is csak szerető meg az asszony nem feltétlenül annyira jó. De azokból baromi kevés van.
2021. júl. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahol nincs nagy genetikai diverzitás, ott nem annyira szépek az emberek, ez igaz az angolokra is, eléggé látszik rajtuk a sok évtized beltenyészet. Vannak nagyon szép nők, de arányaiban kevesebben, mint egy olyan országban ahol jellemzőbb volt a különféle gének keveredése a generációkon keresztül.

Aki szerint meg az angolok szofisztikált nép, az menjen be egyszer egy péntek este a Primarkba vagy üljön le egy padra valamelyik bulinegyedben 11 és hajnal 1 között, igazi állatkert :D

2021. júl. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

6 Ne Londonból indulj már ki, a prolik olvasztó tégelyéből. Több angol él kisvárosokban, ahol viszont nagyon kulturált népek laknak. Én imádom a vidéki angol életet. Nyilván nálunk sem a Blahán keresgélsz feddhetetlen modorú, kulturált embereket, hanem akkor Buda felé mész, nem?

Az azonban igaz, hogy a szigetországok mindig ilyenek. Nekem a volt férjem ír, éveket éltem kint és itthon is laktunk. Már kint feltűnt, hogy az írek nagy általánosságban milyen csúnyák. Csak egy bevásárló központban ülve is. (Az is gyanús volt, hogy én kint jó nőnek számítottam, itthon meg a kutyának sem kellettem). Aztán amikor már itthon is laktunk és csak vendégségben voltunk Dublinban a nagyszülőknél, ültünk a bevásárló központban, kávéztunk és néztük az embereket. A férjem egyszer csak megszólalt: mennyire csúnyák az írek a magyarokhoz képest! Egy írtől ez döbbenetes, de én is egyet értettem vele. (Nyilván ő tetszett nekem, de amúgy ő sem egy szépség, inkább olyan cuki figura) Szóval ja, szigetországok, nincs nagy keveredés, kevesebb vonzó ember.

2021. júl. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akinek van pénze, költ és ad magára. De itt már nem a körmös, kozmetikus, szoliról beszélek. Szépészeti beavatkozádosok, plasztika, mert ha van annyi pénze, miért ne költene magára, életformájukhoz tartozik, hogy szeretik a szépet, adnak a látszatra, ez tök egyértelmű. Most voltunk nyaralni tengerparton, 40-50 kilós nők D kosaras mellel, irreálisan púpos hátsóval szaladgáltak, designer cuccokban természetesen. Ellenben a középosztálybeli nyaraló családokat "nem áldották meg" ilyen kivételesen szép "genetikával" 🙂 na érted
2021. júl. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
7 Nem Londonban éltem, hanem Liverpoolban, de sok időt töltöttem több közép angol városban (Leeds, Manchester, Newcastle, Sheffield), sok barátom él vagy élt kinn. A vidék teljesen más, ez az írekre is igaz, most már itt élek egy jó ideje, Dublin is teljesen más, mint egy kisebb vidéki település (mindkettővel van tapasztalatom). Nem mondtam, hogy minden angol proli, de nekem például nem hittek az otthoni barátaim, amikor meséltem nekik a naponta tapasztalt belvárosi suttyóságról, azt hitték túlzok, aztán látták a saját szemükkel is :D Valamiért az ő fejükben az a kép élt az angolokról, hogy egy finom úri nép, pedig azért az átlag Jack nem egy James Bond és ott se keveredik a felsőbb réteg túl gyakran a sima halandóval. Egy 60+ milliós országban alapból sokkal több van minden, de tényleg mindenféle emberből.
2021. júl. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak pozitív élményeim voltak,másfél évig éltem Leicesterben és még káromkodást sem hallottam soha senkitől. Utazgattam is, de akkor ugye turistáskodtam, az más volt. Na mindegy, nekem nagy általánosságban az volt a tapasztalatom, hogy sokkal kulturáltabbak, mint a magyarok, aztán láttam a tévében, hogy élnek egyesek Londonban....fúj. De hát ez van.
2021. júl. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!