Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha olyan elvásáraim vannak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyan elvásáraim vannak, amiket az átlag nem feltétlen ugrik meg, akkor hol kellene ismerkednem?

Figyelt kérdés

Megkaptam már, hogy valaki nem mert kezdeményezni nálam, mert úgy érezte esélye sincs, pedig mikor én mentem oda, akkor kiderült hogy van. Viszont ha valamilyen oldalon próbálnék ismerkedni, akkor olyan mintha nekem baromira nem kellene ott lennem. Volt is olyan aki az oldalon is megkérdezte, hogy normálisként, egyáltalán mit keresek ott.

Értelemszerűen nem olyan irreális elvárásaim vannak, amit én nem teljesítek, hanem én érzem azt, hogy nem találok olyat, aki azokat tudná nyújtani egy kapcsolatban, mint én.


2021. jún. 7. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mik az elvárásaid?
2021. jún. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért írsz le egy megfejthetetlen maszlagot, gondolod erre lesz érdemi válasz? Ha így ismerkedsz, tényleg nincs esélyed..
2021. jún. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Legyenek rövid és hosszútávú céljai. Ha egyetemista, akkor legyen ötlete hogy mit dolgozna, az hogy hol él, van-e kocsija az lényegtelen. Ha már dolgozó harmincas, akkor jó lenne ha nem otthon élne, kocsi itt is opcionális, lehetőleg ne legyen munkanélküli.

Eltudja mondani, hogy szeretne gyereket vagy sem, nem csak annyit, “majd lesz valami”. Legyenek barátai, ha szeretne akkor eltudjon menni kicsit szórakozni velük is vagy akár jöhet velem is ha gondolja. Szeresse az életét, szexuálitás terén legye domináns és viseljen el, akkor is ha épp naponta szeretném, de akkor is ha épp csak bújnék. Ha megteszi, akkor én az ágyban minden vágyát teljesítem.

2021. jún. 7. 18:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Milyen oldalak ezek?


Mert azért egy tinderen érdemes lehet fent lenni, még ha sokat is kell szűrnöd a jelölteket.

Nagyon nem tudsz mit tenni, mert mindenhol sok az, aki komolytalan, és sokan jól is álcázzák, komolynak hazudva magukat. Hiába jársz el akármilyen pl sznob helyre, rendezvényre ismerkedni, sehol sincs garancia semmire, nem lesznek ott komolyabb emberek. Amit viszont tehetsz, hogy eljársz közösségbe, és próbálsz új embereket megismerni, ahogy lehetőségeid engedik. Valahol a sok közül lesz olyan, akivel kölcsönösek a célok és a vonzalom. Tinder meg ugyanez, csak wc-n ülve is csinálhatod.


Ismerkedni/barátkozni/beszédbe elegyedni pedig a legkönynebb az olyan szitukban, ahol van valami, ami miatt kezdeti bizalom van két ember között. Pl ismerős által, tanfolyamon, munkahelyen, hobbid miatt, sport közben megismert új ember.

2021. jún. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%
A baj veled van, nem a férfiakkal! Ez egyetemista körben kb. a lehetetlen küldetés, mindent akarsz és egyszerre, gondolom 20 körül. Ismerkedj 30-40-es pasikkal. Nő vagyok 32, mielőtt jönnének az előítéletek, de egy egyetemista kisfiú ezt bőven nem ugorja meg, csak nagyon kevesük.
2021. jún. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"viseljen el, akkor is ha épp naponta szeretném, de akkor is ha épp csak bújnék.". Nyilvan, de akkor te is az ő dolgait viseld el. Ennyi erovel ő is mondhatná hogy most epp naponta akarja, viseld el. Te meg pont a bújos napjaidban vagy..

Ez kicsit furan hangzik.

2021. jún. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Általában a probléma inkább az szokott lenni, hogy túl sokat akarom. Ha még épp bújnék, akkor is benne vagyok :D Egyedül akkor lenne csak bújás a kérésem, mikor beteg vagyok, vagy mikor megjön első 1-2 nap. 2-3 évente egyszer szoktam megfázni, úgyhogy általában az lesz a baj, hogy én miért akarom.

Kicsit ezzel arra céloztam volna, hogy én nem csak gyereknemzés céljából szexelnék, hanem mert élvezetes, de emellett van igény/energia bújásra és egyebekre

2021. jún. 7. 21:38
 8/8 anonim ***** válasza:
7, hát ebbe semmi kulonos nincs, az emberek nagy resze nem csak akkor szexel ha gyereket akar, a megfazas meg a nehez napok stb eseten szinten alap egy kapcsolatban ha nincs igeny szexre nem erolteti a masik..
2021. jún. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!