Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez vajon bűn? Később ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez vajon bűn? Később ebből lehet még komolyabb kapcsolat kettőnk között vagy ez már veszett fejsze ?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

24 éves vagyok,és lassan 9 éve van egy gyerekkori "szerelmem" akivel szinte együtt nőttünk fel, na most mi már vagy 100x szakítottunk, mindegyiküknek volt már más, és folyton vissza találtunk egymáshoz, viszont én azt érzem, hogy nem fejlődünk es nem jut előre a kapcsolatunk, főleg amióta egyetemre járok Pécsre O meg Budapesten maradt, ez így szinte már tavkapcsolat..

Én nem igazán tudok hűséges maradni, szeretek ismerkedni, de szerintem ő is tisztában van ezzal.. mindenki azt tanácsolta ( idősebbek is ) hogy most kell élnem és most tegyem azt amit szeretnék, ne akkor amikor már késő lesz.. és hogy nem tartozok senkinek sem beszámolóval az életemről. Nem mellesleg kitudja,hogy ő mit csinál amikor nem találkozunk 2 hétig

Mi legyen ? Vagy mi a helyes? Bűnt követek el,hogy akarok több tapasztalatot szerezni, de közben őt sem akarom elveszíteni mert már az életem része ?

24/L


2021. aug. 11. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A se veled, se nélküled kapcsolatok ritkán végződnek jól.

Fiatal vagy, éld az életed.

2021. aug. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szerelem szívem, ha nem bírsz hűséges lenni. Ha nem bírod ki, hogy 2 hét alatt ne legyél mással, akkor el kellene gondolkodnod, hogy egyáltalán miért az életed része még mindig ez a srác. Csak egymás idejét húzzátok. Ha szeretnétek egymást, akkor nem kellene más. Ez csak valami beteges ragaszkodás meg a megszokás a gyerekkori szerelemhez.
2021. aug. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ez nem szerelem. majd találsz olyat aki mellet nem akarsz mással dugni.
2021. aug. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 moozygoo ***** válasza:
100%
nem szerelem ez hogy dugatod magad mással a szabad élet nevében, inkább csak kényelem hogy a szerencsétlen arc mindig kéznél van
2021. aug. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!