Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van az hogy mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zoldkezetlegyszii:D kérdése:

Miért van az hogy mindig meghátrálok amikor egy kapcsolatom komolyabbra fordul?

Figyelt kérdés

Már kétszer is jártam úgy hogy nagyon jóba lettem egy fiúval, sokat jártunk ki beszélgettünk,csókolóztunk is és tényleg jó volt. Szerettem is, de nem volt még szerelem. Aztán ahogy egyre komolyabb lett a dolog és egyre inkább akart közeledni hozzám én egyre távolodtam tőle/tőlük és olyan szintre juttam, hogy mikor megegyeztük azt hogy találkozunk egyszerűen nem vártam. Sőt örültem mikor nem volt időnk találkozni.

Legelőször azt hittem a fiú viselkedésével volt valami és ezért éreztem úgy ahogy, de már 2x is így jártam. Szóval gondolom velem van baj.


2017. júl. 29. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:

ahogy ezt mondani szokták, "kiszeretsz" belőlük. legalábbis szerintem. ez valami jel lehet arra, hogy nem az adott fiúval kell lenned. úgy gondolom, hogy ha érkezik egy olyan srác az életedbe, akivel lenned "kell" (még ha nem is életed végéig), akkor ő nem fog elkezdeni az agyadra menni.

remélem segítettem.:)

17/L

2017. júl. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy igazad van.

Köszönöm.:)

2017. júl. 29. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!