Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy legyek biztos abban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek biztos abban, hogy tetszem neki ezek ellenére?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki egy ideje tetszik és haladnak köztünk a dolgok, viszont ahogy észrevettem a félénk lányok körébe tartozik.

Telefonon szinte 5 órákat beszélünk általában éjszakába menőeket.

Multkor találkoztam vele és akár mit mondtam azon szinte nevetett( telefonba is)

Engedte a haját a füle mögé "simótani", megfogni a combját de még a kezemet is megfogta amikor nyújtottam neki.

Nagyon sokáig fogtuk egymás kezét amikor filmeztünk.

Viszont amit nem értek, hogy a lány elég keveset keres és azt említette, hogy azért nem ír mert fél attól, hogy egy esetleges nem akarok veled beszélni/zavar szöveget válaszolok.

Illetve írásban egy kicsit "hidegebb" mint telefonban vagy élőben.


Bocsi ha összeszedetlen amit írtam csak már este van.


2021. aug. 12. 00:13
 1/8 JoeJOKE válasza:
100%
Bejössz neki, az már majdnem biztos, de mint írtad a félénk lányok körébe tartozik, így lehet fél egy kapcsolattól. Szerintem kérdezd meg tőle, hogy alakulhatnak-e köztetek a dolgok, és mindenféleképpen élőben kérdezz rá!
2021. aug. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hagynám a combom fogdosni olyannak aki nem tetszik. Szóval tiéd a pálya. A kommunikációs része majd alakul, nem akar olyannak látszani amiben nem biztos, hogy neked bejön.
2021. aug. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is bejössz neki.
2021. aug. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy bejössz neki.

Az meg abszolút korrekt viselkedés, hogy azért nem ír, mert nem akar zavarni. Falra lehetne mászni azoktól, akik minden agyvillanásukat rögtön elküldik messengeren, és hisztiznek, ha 5 percen belül nem válaszolsz.

2021. aug. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is bejössz neki. Azért reménykedj, hogy idővel feloldódik. Nincs azzal baj, ha valaki félénk az elején, sőt, akár vonzóis lehet, de hosszútávon megterhelő tud lenni.
2021. aug. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, nagyon hálás vagyok.

Nem tudjuk mikor tudunk találkozni a lánnyal mivel ő is megy ide oda a családjával illetve én is, egyszóval szeptemberben tudunk találkozni valszeg.

Azon gondolkodom vagy hívásban de lehet inkább írásban mondom el neki, hogy tetszik és, hogy kedvelem. (Nem szerelmet vallani szeretnék, azt minden képpen élőben)

Megéri írásban tudatni ezt?

2021. aug. 12. 21:16
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem,előben mondd el neki mindenképp,ezzel elrontanál mindent,nem fog komolyan venni.

Amúgy biztos bejössz neki.

2021. aug. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne írásban, hanem telefonban, vagy személyesen mondd el. Meki.

Ez a lány alig várja, hogy veled lehessen (akárcsak Te is). Kölcsönösen szerelmesek vagytok és ez a jó. Arra vigyázz, hogy tudd, hol van a határ, nehogy elijesszed, hiszen azt írod, hogy félénk.

Ffi.

2021. aug. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!