Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Rájöttem hogy felesleges itt...

Rájöttem hogy felesleges itt ismerkedne mert energiabefektetésre semmi nem jön vissza.Miért ismerkednek itt a férfiak ennek ellenére?

Figyelt kérdés
Társkeresőn tized annyi energiával végtelenszer több eredmény van.Ez a fórum a legalja.Az eltünések száma a 100% hoz konvergál.
2020. dec. 17. 17:55
1 2
 1/14 anonim válasza:
Mert itt sokan vannak, emiatt reménykednek
2020. dec. 17. 18:06
 2/14 anonim válasza:
Reménykednek hátha mégis összejön itt valami.
2020. dec. 17. 18:07
 3/14 anonim válasza:

Mert ismerkedek csak. Nem feltétlenül hiszem, hogy itt találom meg életem párját. De ismerkedésből, barátkozásból sok minden kialakulhat.

Társkereső téma annyira meg nem vonz, nézz körbe pl itt, ott se talál senki nenkit. Ha csak dugni akarnék arra jó lenne, de engem pont nek az vonz egy kapcsolatban.

2020. dec. 17. 18:11
 4/14 anonim válasza:
Nem tudom ki hogy van vele, de nekem itt már több is összejött... valamit nem jól csináltok.
2020. dec. 17. 18:15
 5/14 anonim válasza:
Nekem is voltak már itt ugyan csak jó beszélgetéseim. Annak ellenére, hogy volt amikor sokáig semmi. Nem fáj 2 percet arra szánni, hogy írok egy választ vagy egy üzenetet. Aztán, ha lesz válasz akkor lesz. Ha nem akkor meg ez van. Majd máskor. Vagy amikor van válasz akkor sem borítékolható egyből az, hogy majd jól alakul.
2020. dec. 17. 18:33
 6/14 anonim válasza:
Egész neten 0 értelme van az ismerkedésnek. Már 1000x leírtam az okokat részletesen. Röviden annyi, hogy a nők nem veszik komolyan a netes ismerkedéseket, csak unalomból vannak fent, hogy szórakoztassák magukat és maguktól meg képtelenek kezdeményezni, sőt nem is akarnak. Élőben kell leszólítani a neked tetsző lányt és ott próbálkozni szemtől szemben, mert akkor téged lát és nem csak 1 profil képet vagy egy nevet.
2020. dec. 17. 19:04
 7/14 anonim válasza:
Hááát. Nem mondanám, hogy 0 értelme van. Baráti körben is vannak akik neten ismerték meg egymást. Pár éve már együtt is vannak. Net nélkül lehet soha nem találkoztak volna. Amúgy meg férfi ként mondom lehetne azért pár másik férfira is ujjal mutogatni...ugyanúgy ahogyan nőben van rossz, férfiban is. Szóval nem lehet mindent a nőre kenni. Mègha van is igazság abban, hogy szórakoznak. De ahogy mondtam a másik oldalt se kell sajnálni ám.
2020. dec. 17. 19:21
 8/14 anonim válasza:
Társkeresőn sem feltétlenül könnyebb. Nekem pl. a Facebook társkeresőjén kb. 2 hét alatt semmi sikerélményem sem volt, még egy egy matchem sem. Itt meg azért legalább néha eljutok a beszélgetésig.
2020. dec. 17. 20:15
 9/14 anonim válasza:

#8-as jó hogy eljutsz beszélgetésig itt, mert itt kb mindenki eljut beszélgetésig, nem nagy tudás kell ahhoz, ha normális mondattal indítasz. Csak tudod beszélgetés és beszélgetés között is óriási sok különbség van. Amikor a csaj csak tőmondatokban, meg egy szavas mondatokban reagál, az sem beszélgetés, bármennyire is azt hiszi, hogy az, meg ha nem is kérdez irántad, csak válaszol. Utána meg ha te nem írsz rá, akkor meg be is hal a beszélgetés, mert a csaj nem képesek neked rád írni. Lehet itt mondani a pasi keresse mindig a csajt beszélgetésnél, csak amikor eltelik 1 hét és mindennap csak te keresed a másikat és ő akkor válaszol is, de utána direkt vársz 1 hetet, és te nem írsz semmit, akkor a csaj sem keres téged. Szóval erről ennyit a beszélgetésekről. Ha az adott beszélgetést nem viszitek át élő taliba, akkor hall az egész.

Fb társkereső az is vicc, ott is normális, poénos mondatokat írok a csajoknak, direkt végén kérdéssel, hogy reagáljon rám, de az is 0. Mind csak egoboost.

2020. dec. 17. 20:20
 10/14 anonim válasza:
Én társkeresőn ismertem meg a feleségem, és innen is találkoztam már 2 csajjal. Többel is találkozhattam volna, de ők 50 ill. 120km-re laknak.
2020. dec. 17. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!