Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ha egy férfi ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy férfi ezt csinálja?

Figyelt kérdés

Hétfőn voltam cirkuszba, és az egyik pali folyton a szemembe nézett és mosolygott. Közben kiderült hogy van felesége, viszont mikor mentem ki a kijáraton, elbúcsúztak ugye mindenkitől, nekem pedig külön köszönt mosolyogva hogy szia. Túlgondolom, vagy jelenthet valamit?

Fekete miniszoknya volt rajtam, ez nem tudom, hogy tud-e valamit befolyásolni? Lehet hogy azért bámult?


Előre is köszi a válaszokat!!


2021. aug. 12. 00:54
 1/7 anonim válasza:
100%
Lehet ,hogy bejöttél neki , de esetleg lehet egy régi ismerős volt , csak te nem ismerted fel?
2021. aug. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom: bejöttél neki.

Na igen, a mini szoknya biztos közre játszott. :)

Az, hogy felesége van, még nem jelenti azt, hogy vak is lenne... de ha többet is akarna, akkor inkább mondj nemet, mert csak kihasználna.

2021. aug. 12. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előttem szólók is írták, nyilván tetszettél neki. De férfiként mondom neked, hogy óriási különbség van aközött, hogy tetszel egy férfinak és hogy kapcsolatot akarjon veled. Még a legválogatósabb ízlésű férfiaknak is tetszik a vele azonos korú vagy fiatalabb nők legalább 10%-a annyira, hogy vonzzák a tekintetét. De ettől még egy férfi nem feltétlenül akar minden tizedik nőnél kezdeményezni is. Különösen akkor nem, ha felesége van. Ha akart volna valamit tőled, akkor azt egyértelműbben jelzi úgy is, hogy szóba próbál elegyedni veled. Egyszerűen csak beleestél nála abba a 10%-ba, s holnap majd egy másik nőre fog ugyanúgy mosolyogni. Ezen túl kell lépni.
2021. aug. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel neki.
2021. aug. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Biztos tetszettél neki!

Közben hogyan derült ki, hogy felesége van? Ő is ott volt a cirkuszba és mellette mosolygot Rád? Vagy utána érdeklődtél, mert akkor a vonzalom lehet kölcsönös, mivel a kérdésből is ez olvasható ki.

2021. aug. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Olyan jo, hogy a felnott kategoria rovat tele van ilyen ram mosolygott, jelent valamit? kerdesekkel. Vajon mi mehet a tini rovatban?
2021. aug. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

koszonom mindenkinek a normalis valaszt!!❤️


#5 kozben derult ki.

2021. aug. 12. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!