Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

$$$$$ kérdése:

Ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel ha talalkozunk tök jol elvagyunk(nem csak baratsag mert mar volt minden). De ha meg írok neki, akkor vagy vissza se ír egy napig,vagy csak egy-két szót ír,vagy flegman ír. De ha meg elhívom akkor mindig eljön. És ott meg úgy érzem hogy jol erzi magát. Én mar ezt nem ertem. Most akkor bejövök neki vagy sem?
2021. aug. 12. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret írkálni,élőben jobban érzi magát.
2021. aug. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Lehet élőben jobban szeret kommunikálni
2021. aug. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nem ír, akkor valaki más dugja.
2021. aug. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján nekem az jön le, hogy ő rád inkább egy alkalmi szexpartnerként tekint, mintsem potenciális partnerként. Persze az is lehet amit előttem írtak, hogy csak szimplán nem jó az online kommunikációban.
2021. aug. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4-esnek van igaza, csak szexpartner vagy.
2021. aug. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is arra gondolok amire ti(3-4-5). Na mindegy majd megbeszélem vele. Köszönöm.
2021. aug. 12. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!