Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baja ennek a szemelynek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja ennek a szemelynek?

Figyelt kérdés

Mar elkuldtem egyszer, hogy nem kellenek az ajandekok, se csoki, se suti, se random targyak. Nem is beszelgetunk honapok ota, maximum koszonok neki. Azota megis kaptam tole ajandekokat🤣 mert volt nonap, szulinap, ezek is gazak, de ugy voltam vele, hogy ok, alkalom. De megint random odajott valamivel, elkuldtem, hogy nem kell, aztan kesobb visszatert magyarazkodni, hogy de csak azert hozta mert...

Mit nem fog fel azon, hogy nem kellenek cuccok? Plane ugy, hogy NULLA kommunikacio van kozottunk? Haverok voltunk regen, de sok lett.


2021. aug. 13. 00:06
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
En kicsit sajnalom.
2021. aug. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1 En is, de nem tudok mit csinalni, vilagosan elmondtam neki anno, hogy nem szeretnek dolgokat kapni tole, es nem azert, mert bajom van vele, hanem mert nekem ez sok egy ilyen viszonyban. (Akkoriban ez kb majdnem mindennapos volt.) Ha valaki ezt nem fogja fel, az mar nem az en problemam.

Szamomra az akarmilyen random ajandekok a kozeli emberektol esnek tenyleg jol, azaz parom, anyukam, apukam, testverem, ok azok, akiknek en is adok barmit, ha epp eszembe jut, hogy tudom, hogy ennek orulnenek, meg en sem nezek furan rajuk, ha kapok toluk egy akarmilyen nap barmit, legyen az csak egy suti vagy egy konyv vagy barmi. Ezutan jonnek a kozeli baratok, akik altalaban alkalomkor ajandekoznak.

2021. aug. 13. 00:31
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Nem világos, hogy nem érti, mert elfogadod az ajándékot! Nem, rohadtul érdektelen, hogy alkalom van, minden esetben meg kell mondani, hogy nem vagyunk ilyen viszonyban, és ne hozza. Ez cicázás, legyen annyi gerinced, hogy megmondod kerek perec, hogy nem érdekel, és nem fogadsz el tőle semmit.

Teszem hozzá ha egyértelmű voltál egy felnőtt embernek már rég leesett volna, hacsak nem fogyatékos. Keresd meg, hogy ki a hibás és -e szerint korrigálj.

2021. aug. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ki ő?

A mikulàs? 😆


Nem tudja kifejezni máshogy az èrzelmeit, vagy az ajándékozás a szeretet nyelve


Kicsit fura , kicsit ijesztő , zsák-zsàk teli zsàk, piros alma , aranyàg

2021. aug. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3 Mar tobbszor is visszautasitottam, nem fogadtam el mindent, volt amit ugy adott, hogy becsomagolva, azt csak otthon neztem meg, de oszinten szolva annyira nem akarok semmilyen kontaktust vele, hogy azert sem adtam vissza, mert akkor oda kellett volna menni hozza masnap.

De most szerintem ez lenyegtelen, en nem ertem mi jatszodik le a fejeben, amikor mar mondtam, hogy nem kell semmi, nem is beszelunk, megis egy nap neha gondol egyet, hogy na, viszek xy-nak valamit, TUDOM MONDTA, HOGY NE, meg fel eve egy mondatot nem beszeltunk egymassal, azt se tudom mi van vele, de na, en azert ma viszek neki valamit, hatha megis...

2021. aug. 13. 10:36
 6/7 A kérdező kommentje:

Meg annyi, hogy fuggetlenul attol, hogy a kapcsolatokba irtam, allitolag nem nyomulni akart, csak baratkozni, mert hogy o ilyen, de tok mindegy milyen kapcsolatban akart lenni, ha csak baratkozni is akarsz valakivel, de a masik nem vevo rad, akkor is egeszseges ember tovabb all es nem foglalkozik a masikkal, nem? Akkor sem, ha szulinapja, nevnapja, barmije van.

Rendesen felidegesit, amikor odajon valami hulyeseggel a kezeben megint a semmibol.

2021. aug. 13. 10:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Tipikus zaklató magatartás/megszállott személyiség, aki nem akarja megérteni és elfogadni, hogy a másik nem akar semmit tőle. Volt már ilyennel dolgom. Az ilyenek a legenyhébb esetben csak kellemetlenek, a legrosszabb esetben pedig veszélyes emberek is lehetnek.

A legjobb, amit tehetsz, hogy TELJESEN ignorálod. Ha meglát és odajön hozzád, szó nélkül elmész, nem állsz meg és nem válaszolsz semmit. Ha nem tudsz odébb menni, akkor hangosan és érthetően annyit mondasz, hogy "Nem.", majd elfordulsz. És persze mondani sem kell, hogy semmit ne fogadj el tőle többet.

Nem tudsz tőle eltávolodni? Hol csinálja ezt, otthon, esetleg a munkahelyen?

2021. aug. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!