Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány nem akar semmit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nem akar semmit a másiktól, akkor miért nem lehet megmondani a másik személynek?

Figyelt kérdés
2019. júl. 1. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát lehet nem akar megbántani, és reméli, hogy a jelekből észreveszed. De én jártam úgy, hogy hiába mondtam, hogy nem, a másik nem értette meg... szerintem teljesen felesleges amúgy ezen kattogni ha úgy érzed zsákutca, hagyd a fenébe az egészet, és lépj tovább.
2019. júl. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert tudod a nincs válasz egyenlő a nemmel.Meg ugye körülémyfüggő.Van amikor megmondjuk,de a férfi nem fogja fel,nem veszi komolyan stb.2 napos levelezés után se várd el,hogy majd bárki beközli hagyjuk.

Bár én meg szoktam mondani,de majd ha a pasik egy része nem lép le szó nélkül,akkor esetleg jogos is lehetne a kérdés.

2019. júl. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen jelekből gondoltad hogy szeretne valamit és miből szűrted le az ellenkezőjét?
2019. júl. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én próbáltam már megmondani, óriási hoszti lett belőle. Egy srác nem akarta elhinni, hogy azért nem akarok ismerkedni vele, mert van barátom és az utcán kb ordítva követelte, hogy bizonyítsam be. Ezek után inkább félek, mint megijedek és magyarázat nélkül lelépek, sajnálom. Nem kockáztarom a fizikai biztonságomat.
2019. júl. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Mert az tetszik neki, hogy egy férfi ott zsong körülötte. Legyezgeti a hiúságát.
2019. júl. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!