Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátom exének már gyereke van?

Figyelt kérdés
Rosszul esett mikor a barátom felhozta ezt a témát. Az a nő velem egyidős, és már gyereke született. Mi meg egy éve együtt vagyunk, de még együtt sem élünk. A barátom szerint egy év után itt lenne az ideje a gyerekszülésnek, főleg 29 évesen.
2021. aug. 13. 11:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Gyereket. Viccet félretéve ne görcsölj az exen, írd a saját sztoritokat, ha még nem vagy kész jelezd a barátodnak, kompromisszumot kössetek. Beszéljétek meg őszintén.
2021. aug. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az anyja is azt mondta már benne vagyok a korban.
2021. aug. 13. 11:24
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Elég szomorú, ha az életedet egy másik ember élete alapján határozod meg, aki mégcsak nincs is közvetlen viszonyban veled, csak tudás szinten létezik.

Akkor vállalj gyereket, amikor úgy érzed, hogy jó.

Furcsa lenne, ha a gyerek megkérdezné, hogy miért vállaltál engem?

-ja hát az úgy volt, hogy apád exe is szült már, és felbaszott a dolog, hogy le vagyok maradva a versenyben.


wtf, bruh

2021. aug. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

Ne legyél buta, nehogy szülj neki. Majd ha már legalább 1 évet éltetek együtt és minden rendben van, akkor el lehet kezdeni gondolkodni rajta. Csávó könnyen ugat, neki a gyerekcsinálás az csak egy kellemes 3 perc. Utána ha megszületik is a te gondod lesz a gyerek, ő bármikor megpattanhat.

Az anyjának meg pofa súlyba, semmi köze nincs hozzá. Ha babázni akar szüljön magának, ne más méhében turkáljon.

Amúgy én a helyedben menekülnék ettől a családtól. Csávó egy barom, az anyja meg már most azt hiszi rendelkezhet az életed felett.

2021. aug. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Adoptàlj 😆


Szerinted ez valamiféle verseny?

Meg hol van az leírva , hogy tik-tak eltelt egy év, idő van szülnöd kell !!

2021. aug. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

a pasid egy gyoker. egyutt se eltek, ossze se hazasodtatok es mar gyerekszulesre celozgat?!

elobb talan ossze kene koltozni, hogy ez a tema egyaltalan szoba johessen.

2021. aug. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Kicsit legyen már több önbizalmad, mint hogy azt méricskéled, hogy hol tartasz az életben xyz-hez képest.

Amúgy is amögött, hogy gyereke van nem látod a kakis-pisis pelus halmazt meg álmatlan éjszakákat.

2021. aug. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Először tegyen le valamit az asztalra, például jegyezzen el, vegyen el, vegyetek ki / vásároljatok közösen egy lakást, nézzétek meg, hogy hogyan tudtok együtt működni a hétköznapokban. Már az együttélésen is ezer ponton tönkre tud menni a kapcsolat, nem hogy akkor amikor egy gyerek érkezik. A kapcsolatotok egyáltalán nem áll ott, hogy gyereketek legyen. Ez az egyik, a másik meg, hogy ki a búbánatos isten nyilát érdekel, hogy mit csinál az ex??? Én még a vezetéknevét sem tudom, pedig találkoztunk is egyszer és bemutatkozott. Annyira baromira nem érdekel mi van vele. Téged se érdekeljen, ő egy idegen. Az is fontos, hogy a szomszéd Juliska mikor szült? Nem? Akkor senki ne legyen.
2021. aug. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát te semmit, úgy látom, a barátod akarja megmutatni az exének, hogy neki is lesz gyereke. Ha te csak erre vagy jó neki, akkor ezt át kellene beszélni, mire fel is siettek? Megkérte már a kezedet? Lakást vesztek? Vagy valamit akkor ő is lépjen.
2021. aug. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi bajod, 29 vagy, bizony benne vagy a korban, 35től már mindennek nő a kockázata durván(pasiknál is), pont az optimális szülési időszak közepén vagy.. Semmi baj, ha ezt tudod, az viszont ciki, ha mások kérdezés nélkül mondják neked. A párod normális, hogy mondja, de ki kérte az anyósjelölt véleményét?


Szerintem vázold fel magadban, mik kellenek ahhoz, hogy gyereket szülj(ha akarsz egyáltalán) és vázold fel a párodnak szépen, felnőttesen. 30 körül vagytok, nem ártana tervekről beszélni.. Ha nem állsz készen, közöld vele, mert csak vesztegeted az idejét. 30 körül a legtöbb nő már anya értelmiségi körökben is, alatta meg pláne, 20 körül szülnek alacsony végzettséggel..


Szóval beszélj erről a pároddal, olvass utána a neten, de inkább beszélj egy szülésszel. Az se biztos, hogy lehet gyereked(ha túlsúlyos vagy, amire van esély), vagy csak rossz a genetikád, lehetsz IRes vagy lehet más bajod, ami miatt nem tudsz szülni, vagy csak nehezen.. Ez egy aktuális dolog, nem tudom minek lepődsz meg, majd 30 évesen még lánykának érzed magad, vagy mi? Már jó 5 éve érett felnőtt nő vagy. (ahogy a férfiak is, gondolom a párod még nálad is idősebb, teljesen normális, hogy tervez)

2021. aug. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!