Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ex barátom miért csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex barátom miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Már 4-5 hónapja vége a kapcsolatunknak ,de még mindig rámír néha és olyanokat mond attól függetlenül is,hogy csajozik,randizgat,hogy élete szerelme voltam,vagyok és még szemrehányást tesz nekem,hogy én nem írom ugyanezt neki vissza. Nekem már van új kapcsolatom részben miatta is mentünk szét,mert belé szerettem és mellette úgy érzem biztonságban vagyok. Jó,hogy nem fogom azt írni exemnek,hogy jaj hát nekme is te voltál álmaim életem pasija. De próbál érzelmileg hatni rám ezekkel a szövegekkel és hangsúlyozni ,hogy de ő bezzeg hogy odáig volt értem én meg ő érte nem...

Pedig azaz igazság,hogy amíg együtt voltunk nem sokat mutatott abból,hogy szeretne,dícsérni se dícsért és semmi jövőképünk nem volt. Ahogy kiderült,hogy mással akarok lenni rögtön előadta a halálos szerelmeset és azóta is ezt bizonygatja nekem. Nem értem miért csinálja ezt,hiszen én mióta tudom milyen mással rájöttem soha nem mennék exemhez vissza.


2020. jún. 21. 13:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ennek teret engedni, töröld, tiltsd, akkor nem lesz módja erre.
2020. jún. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!