Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nő miért jön össze egy hétvégi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő miért jön össze egy hétvégi házas pasival?

Figyelt kérdés

Ez egy nagyon csinos, jó alakú, gyönyörű 26 éves nő, ez a lúzer csávó meg már vagy 36 de akkora csóró hogy még egy panellakást sem tudott venni itt Egerben (15 millióért is van)


A város melletti dombokon egy hétvégi házas, telkes, olyan helyen lakik ahová szegény nyugdíjasok költöznek ki meg akiknek nincs pénzük rendes lakásra.


És még büszkélkedik is hogy összebarmolt magának valami konténerházat, hú mondom van színvonal, ennyire vagy képes apám.


De ami nem fér a fejembe hogy ez a szerencsétlen hogy tud olyan dögös szuper nőt leakasztani magának???? Hogy nem hagyja ott a nő rögtön ha ilyen csóró helyen lakik???



2021. aug. 14. 21:16
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

# 10


akkor gondolom ez a lakás olyan kiábrándító volt, hogy ez volt az oka hogy otthagytad?

2021. aug. 15. 14:04
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem, a viselkedése elsősorban. De abba a lyukba nem költöztem volna, főleg, mert elhanyagolt volt. Nincs baj a garzonnal, de azzal igen, aki hagyja leromlani a lakását. Mint megtudtam később, mindig az aktuális barátnő volt odaköltöztetve, hogy rendben tartsa, én meg inkább fizettem az albérletet, de oda nem költöztem.
2021. aug. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!