Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem éreznétek átverve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem éreznétek átverve magatokat, ha a férjetek hónapokig dolgozna a hétvégi házon a tudtotokon kívül?

Figyelt kérdés
A szomszédunk ezt csinálja, hónapok óta kijár, mindig munkaidőben, egész napokat végigdolgozik a kertben. Azt mondja meglepetés lesz a feleségének. Tegnap beszélgettünk róla a férjemmel, és én azt mondtam, hogy nem örülnék, inkább átverésnek érezném. Fájna, hogy egy ilyen mérvű dolgot ilyen sokáig el tudodd titkolni, és az is, hogy nem közös döntésen alapult. Illetve ezalatt a sok idő alatt mennyit lehetett volna velünk is, vagy mennyit segítetettt volna fontosabb dolgokban. A férjem tök hülyének nézett, hogy pedig ez milyen aranyos dolog...:P Nektek mi a véleményetek?
2018. júl. 26. 13:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

Én biztosan nagyon örülnék neki és értékelném az igyekezetét. Még akkor is, ha nekem is átfutna az agyamon, hogy ez mégiscsak lehetett volna közös döntés is.


Biztos vagyok benne, hogy egy ilyen helyzetben azt helyezném előtérbe, hogy mennyi áldozatot hozott azért, hogy engem meglepjen. És örülnék neki, hogy a párom nem egy s..ggfej, hanem egy figyelmes, odaadó férj.


38/N

2018. júl. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Én egyáltalán nem lennék kiakadva, nem érezném árulásnak, inkább egy kedves meglepetésnek.
2018. júl. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Én elolvadnék, hogy milyen aranyos, hogy ennyit ügyködött titokban, csak hogy örömöt szerezzen. :) Nagyon jó meglepi. :)
2018. júl. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

Ebben mi is az átverés?

Szerintem az átverés szót akkor használjuk, ha ugyanez lenne, amit leírtál csak a kertet helyettesítsük be egy szeretővel.

Na... az úgy már tényleg átverés lenne!

2018. júl. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%

Hajjaj. Már a meglepetés is árulás.... Kész vagy, mint a mateklecke kérdező.

32/f

2018. júl. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 próbálokkedveslenni ***** válasza:
77%

Én a férjeddel értek egyet és hülyének nézlek.

Teljesen jó fej dolog ez a szomszédtól.


Egyébiránt azért van ez a véleményed, mert nem tudnád elfogadni, hogy nem tűnne fel neked egy ilyen dolog. Tehát nem az lenne a bajod, hogy a párod megcsinálta a házat és blabla, hanem hogy mégsem vagy olyan istenf_szanyomozó, mint hiszed.

2018. júl. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Jó, lehet hogy én vagyok gyagya, de a saját helyzetünkből indulok ki. Én több segítséget várnék el itthon, jó lenne ha néha tudnék pihenni stb... egy ügyesen megszervezett gyertyafényes vacsorának is tökre tudnék örülni. De ha hónapokon keresztül beszélünk napközben és utólag kiderülne hogy ezalatt sosem mondott igazat... Pl. elmondja h mi van a munkatársakkal és közben nincs is bent... Hát elgondolkodnék másban észrevenném-e ha hazudna. Nem tudnék felhőtlenül örülni. Na lehet ez csak az én hülyeségem :)
2018. júl. 26. 14:36
 8/18 anonim ***** válasza:
44%
Én egyet értek veled. Még, ha a jószándék vezérli is, ez a hónapok óta tartó titkolózás nekem már sok. Remélem engem a férjem ismer ennyire, hogy ilyen eszébe sem jutna. Együtt is rendbe hozhatnánk a hétvégi házat, közösen. Nem teljesen oylan, de erről a filmek jutnak eszembe, ahol a pasi meglepi a nőt, hogy vett egy házat. Hát ilyen esetben nem tudnék felhőtlenül örülni. Ha csak egy hétvégéről lenne szó, azt mondanám, hogy jó, kedves dollg, de azért ezt már túlzásnak érzem.
2018. júl. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem kérdező téged minden fajta munka hidegen hagy és neked mást jelent a meglepetés. Te segítséget várnál el h a te dolgaid könnyebben menjenek.
2018. júl. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%

Én is ki lennék akadva, mert marhára nem jó gesztus megépíteni egy házat ÖNZŐ módon, engem meg sem kérdezve.


Gyakorlatilag Ő csinált MAGÁNAK egy hézat, az ő szájíze szerint a felesége meg le van szarva.

2018. júl. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!