Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van ez? Segitséég....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van ez? Segitséég. Nálatok is előfordult már és mért van ez?

Figyelt kérdés

Van egy fiju akivel összejöttem amkor nem volt az enyém borzasztóan szerettem de most elbizonytalanottam.

Néha azt kivánom bárcsak nemet mondtam volna.

De vannak olyan pillanatok mikor örülök hogy járunk.

Mikor vele vagyok izgulok meg minden és szeretek is vele lenni csak az a baj hogy idegeít ahogy megbámulnak minket az ismerősök néha be is szolnak ...

és ma megakart csókolni de én nagyon féltem hogy elrontom vagy valami mert sohasem csókolóztam azt sem tudom hogy kel...

Kérlek segitesetek mit tegyek ?

(Hogy kell csókolózni?)

Köszönöm a normális válszokat :)


2010. aug. 29. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
istenem-.-
2010. aug. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha nem tucc normálisan válaszolni akkor ne is irj ...
2010. aug. 29. 19:20
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem tudsz normálisan, helyesen írni, akkor te se írj.
2010. aug. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírás miatt:)
2010. aug. 29. 19:21
 5/11 A kérdező kommentje:
Kérlek a kérdésemre válaszolj am irtam hogy bocsi a helyesíás miatt
2010. aug. 29. 19:22
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
normálisan nem éri meg erre válaszolni.. szégyelled a barátod vagy mi? mit érdekel mások véleménye? a hogyan kell csókolózni dolog meg.. 100 ilyen kérdést feltettek már..
2010. aug. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kösz

nem szégyelem

2010. aug. 29. 19:26
 8/11 anonim ***** válasza:

" megbámulnak minket az ismerősök néha be is szolnak ... "


Ezt hogy érted ? Miket mondanak vagy mi ?


Amugy csókolozni magadtól kell megtanulni , azt nem lehet elrontani , hidd el nekem...



16/F

2010. aug. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
gondolom miket mondanak: 2 szerelmes pár, mindig együtt jár, egy tányérból esznek, mindig összevesznek .. jujjjdegááááz :DDD
2010. aug. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Lehet hogy te ezt szoktátok mondani a barátnőid között hogy"nézd petit meg marist !!egy tányérból esznek .... lálá"

honan szeted ezt az oviból?

2010. aug. 29. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!