Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, milyen hatást vált ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, milyen hatást vált ki belőletek az, ha egy férfi magabiztosan, jól vezet?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem, hogy vagánykodik, hanem úgy, hogy tempósan de biztonságosan vezet és érződik rajta, hogy tudja mit csinál.

2021. aug. 17. 22:41
A kérdező szavazást indított:
Halálosan félek minden "száguldozó" mellett
Szeretnék mielőbb kiszállni mellőle
Semmilyen hatással nincs rám
Tetszik az ilyen vezetési stílus
Vigyorogva ülök mellette :)
Picit felizgat ha érzem, hogy magabiztos
Azonnal rávetném magam
49 szavazat
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nagyon vonzó ha egy pasi magabiztosan vezet
2021. aug. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon felizgat, főleg ha kicsit manőverezik is:D nem, ilyet nem csak a 18 éves hülyegyerekek csinálnak. Felizgat, ha valaki jól vezet és még kicsit kacerkodik is, persze csakis biztonságosan, ha nincs problémás távolságban másik autó. Viszont rávetni nem fogom magam azonnal, mert az veszélyes lenne. Majd este..:D
2021. aug. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
79%

Szerinted? Alap hogy jól vezessen. Én is jól vezetek. Mért lenne bàrmilyen hatással.

Olyan mintha azt kérdeznéd: milyen hatással van ràm ha be tudja kötni a cipőjét.

2021. aug. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
89%

Halálosan semmilyen hatást.

Nap mint nap vezetek. Egy 184 lovas Mini Cooper S-t hajtok

Rendszeresen járok drift taxizni, vannak autóversenyző ismerőseim, határtalanul nem érdekel melyik pasi mennyire magabiztos a kormány mögött. Mert az én mércém szerint elég gyenge…

2021. aug. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
88%
Semmi extra én is vezetek.
2021. aug. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
82%

Semmilyen hatással nincs rám, ugyanis nem mosták ki teljesen az agyamat Hollywoodi filmekkel :D Jó film a Halálos iramban meg a Szállító, de miért kéne hogy befolyásoljon a partnerem megválasztásában? Kicsit fontosabb emberi értékek is vannak:

- intelligencia

- őszinteség, becsület

- felelősségtudat

- humorérzék

Persze hazudnék ha azt mondanám hogy mondjuk a külső nem számít és ebben biztos befolyásolták valamennyire az elvárásaimat, ugyanakkor a fentiek sokkal fontosabbak annál minthogy egy önjelölt autóversenyzővel van-e dolgom. A barátomnak sose volt szüksége autóra, mivel a belvárosban lakik mióta az eszét tudja, biciklivel közlekedik mindenhova. Havonta egyszer beülünk egy greengoba hogy elmenjünk a Tescoba vagy az IKEÁba, és évente 2-szer 3-szor kölcsön autóval elmegyünk valahova nyaralni. A jelenlegi életmódunkkal kb értelmezhetetlen, hogy miért kéne annyira értenie a vezetéshez, mikor kb parkolóhely sincs errefele, tehát a kocsi teljesen szükségtelen. Olyan kb, mintha mondjuk kiváló szörfös lenne, csak épp nem Ausztráliában élünk. Autónak sztem, meg autóval menőzésnek, kb Amerikában van helye, nem ilyen országokban, ahol utak sincsenek, csak kátyú hegyek, meg parkolni se lehet.

2021. aug. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
83%
Most mi extra van a vezetésben? A férfiak tényleg ennyire hülyék, hogy az autót a farkuk meghosszabításának tekintik?
2021. aug. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
91%
Semmit. Ha gyorsabban megy, mint a megengedett, inkább tegyen ki. Az ilyen tényleg a tiniket izgatja, bár neked gondolom ők kellenek.
2021. aug. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
35%
Nekem abszolút bejön. Baromi béna férfi vezetők vannak.
2021. aug. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
85%

Imádom ahogy a baratom vezet

Es gyulolom h el akar hagyni

2021. aug. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!