Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 26 éves vagyok és még soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves vagyok és még soha nem voltam szerelmes? Mindenkit megunok egy idő után, pedig kapcsolataim voltak. Bővebben

Figyelt kérdés

Három kapcsolatom volt, kettővel 3 hónap után vége lett mert nem éreztem semmit hogy kialakulna a szerelem, senleges érzés volt.

Egyik fiúval fél évig voltam együtt kb. csak a jó szex miatt.

Pedig randizok, ismerkedek, de egy idő után ráunok mindegyikre, még ha külső alapján be is jön, egy idő után elveszítem az érdeklődésemet.

Van valami tippetek, tanácsotok erre? Már kétségbe vagyok esve, nem tudom mi az a szerelem.

26N


2021. aug. 18. 00:14
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
28 évesen lettem szerelmes először úgy igazán. Addig azt hittem, hogy ezek a dolgok ilyen jönnek-mennek érzések, és nem vagyok én ehhez igazán szentimentális. Még családban sem gondolkodtam, épp emiatt. Jött, megismertem, 2 hét múlva már azt sem tudtam, hogy merre van előre... :DDD azóta is csak röhögök magamon, hogy azt hittem, én erre képtelen vagyok. Tippem nincs, csak annyi, hogy maradj nyitott, élvezd az életet és majd eljön! :)
2021. aug. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14%
Pszichopata vagy
2021. aug. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Noren1989 ***** válasza:
24%
Nincs véletlen valami kötődési problémàd? Apu anyu rendben felneveltek?
2021. aug. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem valami olyat vársz el a partnereidtől aminek nem akarnak vagy nem tudnak megfelelni. Ha ezt jó kommunikációval közlöd velük, akkor nem lesz sértődés és talán átugorják lécet, de ha nem segítesz nekik csak várod hogy kitalálják a gondolataidat, akkor még sokáig keresgélni fogsz mire célba érsz.

Ha célhoz keresel embert típus vagy, nagyon konkrét elképzeléseid vannak arról hogy milyen partnerre van szükséged akkor annak megfelelően kell partnert választani és akkor nem fogsz ráunni. Ha valakinek szép arca van, esetleg jó teste, de nincs mögötte olyan képesség amit értékelnél és vonzana, akkor sajnos normális dolog hogy megunod. Ha olyan tulajdonsággal rendelkezne a partnered amit értékelsz, pótolhatatlannak hiszel, akkor nyomban megváltozik a hozzáállásod, mert sokkal jobban megbecsülöd.

2021. aug. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!