Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiderítettem az igazságot, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderítettem az igazságot, és a barátom lebukott hogy ezt is hazudta. Mit mondjak most neki? Bocsássak meg vagy szakítsak? Ki mit tenne?

Figyelt kérdés

A barátom nem akarja hogy egymás nélkül menjünk bulizni.

De ő pénteken elment.Hazudott valamit nem hittem el hazudott mást azt elhittem.Most viszont kiderült a valódi igazság.

Elöször azt mondta hogy ő nem volt semmere csak a városában, de én tudtam hogy volt.Aztán azt mondta hogy csak a haverjait vitte el, ezt már elhittem.

Most viszont kiderült hogy ő is bent volt.

Annyira megalázva érzem magam.Hogy hazudgál össze vissza.Elfogja veszíteni a bizalmamat.Nagyon szeretem nem szeretnék szakítani, de nem akarom hogy hülyének nézen mert nem vagyok bohóc.

Még nem tudja hogy tudom a valódi igazságot.Nem tudom hogyan adjam a tudtára.

Mivel a haverja árulta el mert nagyon rafináltan kérdeztem ő meg bevallotta, és aztán már mondott mindent magától.

okés hogy nem csalt meg meg semmi, de azért ha én nem mehetek akkor ő se menjen mivel ez így a fair.


2010. aug. 29. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
21?
2010. aug. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9?
2010. aug. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nehéz eset lehettek


Egy hazudós fiú és egy féltékeny lány, nagyon rossz párositás.

Én nem erőltetném tovább a dolgot, ha nem most, akkor legközelebb biztosan vége lesz.

2010. aug. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát erre nem lehet sokmindent írni. ha igazat mond a haverja és nem csalt meg akkor egy gennyláda hazudozó és ez nem egyszeri alkalom az biztos!!!!!!!!!!

ha meg mégis történt valami akkor érthető a hazudozás de akkoris egy köcsög. :S

én nem látok sok reményt. de semmiképp ne szakíts amig ki nem tisztázod a helyzetet!!!!

2010. aug. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm legfőképp az utolsónak.

Egyébként nem, egyáltalán nem vagyok féltékeny betegesen biztosan nem hanem egészséges féltékenység.

Viszont azt hogy a képembe belehazudjonak azt nagyon nem türöm.

2010. aug. 29. 21:41
 6/7 A kérdező kommentje:
*tűröm
2010. aug. 29. 21:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia. Szépen ültesd le, mondd el neki, hogy tudod, hogy hazudott, és ez nagyon zavar téged. Mondd el neki, hogy el fogja veszíteni a bizalmadat, és akkor megromlik a kapcsolat. Vigyázz, mert ha újra hazudik, sosem fog leállni, és a hazugság csak a kezdet...
2010. aug. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!