Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Undorítóan viselkedik velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorítóan viselkedik velem, utána könyörög, hogy bocsássak meg, mert nem igaz, amit mondott, csak ideges volt. Meddig lehet megbocsájtani?

Figyelt kérdés
A volt barátommal néha beszélgetünk, de megszakítottunk teljesen a kapcsolatot a szakítás után (3hónap). Néha beszélgetünk, hogy mi a helyzet a másikkal, ő már talált barátnőt, én nem vagyok féltékeny, nekem még nincs senkim. Néha rámír pl facebookon, és olyan csúnya dolgokat vág a fejemhez, hogy utál a világ engem, mert egy mocskos szemét vagyok, stb. Közben meg mi nagyon jól kijöttünk, és a csaja miatt szakítottunk, mert megcsalt, de akkor nem tudom miért vagyok én a világ szemete. Olyankor egyszerűen kilépek, és volt h sírtam, mert én kedvelem őt barátilag ellenék vele, mert más szerelmes nem vagyok belé, de miért ír ilyeneket? Másnap már könyörög levélben, hogy bocsássak meg, csak ideges volt. Most túllépett egy határt úgy érzem, már 3. levelet kapom tőle, és én szívesen megbocsájtanék, de nem vehetem magam senkibe, aki ott van ha kell valaki, akibe belerúghat. Az egyetlen megoldás, ha kerülöm nagyívbe?
2011. jún. 9. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nem akarod hogy tovább bántson akkor jobb lesz ha kerülöd!
2011. jún. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vágd le a farkát aztán kérj tőle bocsánatot...
2011. jún. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Küldd el a p.icsába!!!
2011. jún. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb ha kerülöd őt egy jó ideig,akár évekig, csak akkor beszélje vele,ha nem tudod elkerülni sehogysem.

Majd később máshogy fog tekinteni a dolgokra.

2011. jún. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!