Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadtátok el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadtátok el, hogy nem lesz barátnőtök?

Figyelt kérdés
29 vagyok és még nem volt semmilyen kapcsolatom. Társkeresőkön férjes nőknek tetszem, meg fura csajoknak. Mikor sikerült elfogadni hogy nem lesz normális kapcsolatotok?
2021. aug. 20. 00:38
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Amikor már a szingli anyukáknak és a "fura csajoknak" is visszaírsz, onnan tudod, hogy elfogadtad.
2021. aug. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Nem kellett elfogadnom, valahogy mindig is természetesnek tűnt hogy sosem lesz (lehet). Csóróság, szar háttér, rossz szülök, stb.
2021. aug. 20. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Ja, és 32/F
2021. aug. 20. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Egy idő után rájöttem az alapján, amit a környezetemben láttam, hogy sokkal jobb az élet nő nélkül, és a ronda külsőm inkább áldás, mint átok. Nem szól bele senki az életembe, nem kell egész nap a hisztit hallgatnom, több pénzem marad. A szexet megoldom hivatásosokkal, másra meg nem jók a nők.
2021. aug. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Kiélvezem az életet ahogy tudom aztán kinyírom magam. Nem kell ezen olyan sokat dilemmázni. Akinek van nője az is erre a sorsra jut, előbb vagy utóbb.
2021. aug. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%

4#

Hálát adok a sorsnak hogy letettél a nőkről ilyen felfogással.

Mondom ezt férfiként.. azért mert te elcseszted az életed ezt nem rajtuk kell leverni.

Kérdező: tanuld meg szeretni így is az életedet, keress egy hobbit, és nyiss a vilag felé. Több milliárd ember él a földön..

2021. aug. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!