Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a külső - belső tulajdon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a külső - belső tulajdonság, ami számodra nagyon pozitív az ismerkedés során?

Figyelt kérdés
2021. júl. 27. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Külső: ha szeret a nő mezítláb lenni;

Belső: ha a személy extrovertált, élettel teli.

2021. júl. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Külső: szép, okos, figyelmes, éles szemű. Ruganyos léptekkel jár. Sokat mosolyog. Szép a bőre, foga. Természetes,nem tolakodóan jó illatú. Szeretem a nevető ráncokat, a borostát.


Érdeklődő türelmes, kompromisszumra hajlandó. Bújós, romantikus.

Jó, ha kíváncsi, nem egy lokálpatrióta, szeret mozgásban lenni, motivált.

2021. júl. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Külső: szép mosoly, szép szemek, nem túlságosan kigyúrt és nem túl szálkás, DE azt szeretem ha latszik azert hogy edz/sportol valamit és ezáltal széles(ebb) a válla, karja és van mellizma:D. De azért közben hús is van rajta. Ja és jó fenék. Igen férfiaknál is előny:P


Belső: okos, intelligens, érdeklődő, kedves, figyelmes

2021. júl. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja és jó a humora


Utolsó voltam

2021. júl. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Külsőben nem vagyok nagyon válogatós, nekem talán az a legfontosabb, hogy jóképű legyen, a testalkat nem nagyon számít. Ide nyilván beletartozik a szép mosoly, szép szem, hosszú szempilla, leginkább a sötét szem+sötét haj a zsánerem, meg szeretem a szakállat is, de az opcionális.


Belsőre meg nemtudom, bírom, ha nagyon könnyű és jó vele beszélgetni (ebben nyilván benne van az, hogy hasonló az érdeklődési körünk egy bizonyos szintig, értelmes, jó humorú stb.)

2021. júl. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!