Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elégedettek vagytok az életete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elégedettek vagytok az életetekkel?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Ha nem, akkor mit hiányoltok belőle, mit bántatok meg nagyon utólag? Kort és nemet is írjatok, köszi!

2021. aug. 22. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Boldogtalan vagyok, pedig mindenem megvan, kivéve az érzelmi részt a szexet. Nem tudom meddig megy így, de felőröl ez a helyzet.37 n
2021. aug. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon, igen. Szuper társam van, két egészséges, intelligens gyerekem, saját vállalkozásom, amit nagyon szeretek és megy is, a számomra fontos emberek jól vannak, stb. Az egyetlen dolog, amivel nem voltam elégedett, az az iskolai végzettségem, de mivel most épp teszek érte, ezzel sem leszek már elégedetlen :) Megbánni semmit nem bántam meg, pedig voltak nagy szívások az életemben, de mivel azok vezettek el ide, bevállalnám őket mégegyszer ezért. (34N)
2021. aug. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Igen. Egyetemet végeztem, sportolok, elégedett vagyok a külsőmmel, egész jól keresek, megvan minden, amire szükségem van. Van autóm, tudok utazgatni külföldre. Már csak egy megfelelő társra vágyok, de amúgy egyedül is elvagyok :D

25N

2021. aug. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Nem. Dettó, mint az első válaszoló. Szerelem, szex -1. :( 37N
2021. aug. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Nem. Mert sz@r munkahelyem van, kevés fizuért és nincs jó végzettségem se tudásom, esélyem sincs jobbra vagy többre így.


Több pénz kellene, és több szabadidő, kevesebb stressz, megvalósítható jövőkép

2021. aug. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

Nem.

Kevés a pénz kevés a szex érzelmileg el vagyok hanyagolva és nincs szabadidőm

2021. aug. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Munkahellyel igen, nincsenek anyagi gondok. Viszont a férjemmel nem nagyon vannak közös célok. Szeretet, szexhiány miatt se érzem magam valami jól. 40+N
2021. aug. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%

Igen, elégedett.


Voltam tartalmas szabadságon, utána megoldottam 2, évek óta húzódó konfliktusom, és most legutóbb a kocsimhoz találtam megfelelő diagnosztikai módszert. A legjobb, h ősztől újra képzésre fogok járni, egy álmom teljesül be :)


(Sajnálom a fenti kapcsolat- és szexfüggőket, ugyanakkor osztozni viszont nem tudok a maguk gerjesztette fájdalomban.)

2021. aug. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem, mert van ugyan munkám, de nem szeretem, nem tudok váltani. Nincs barátnőm, de szeretnék végre. Itt valakivel tartom a kapcsolatot, de nagyon ingatag, képlékeny a dolog. (F39)
2021. aug. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Régen nem voltam de aztán munkát vállaltam,többet kerestem,jobb párom lett, imádnivaló gyermekem és végre megvan a ház is
2021. aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!